» » » –ецепт чорт≥вн€

–ецепт чорт≥вн€

рецепт чорт≥вн€

ƒо м`€са ≥ ≥нших страв нам часто подають р≥зн≥ закуски ≥ соуси: майонез, кетчуп, г≥рчицю ... јле не менш смачна закуска - це чорт≥вн€. ÷е дуже гостра ≥ ароматна закуска, що хороша не т≥льки до м`€сних страв або пельмен≥в, а й до звичайного хл≥ба. “ому сьогодн≥ ми вам розпов≥мо рецепт чорт≥вн€.

ўо потр≥бно п≥дготувати

ƒл€ приготуванн€ ц≥Їњ смачноњ пасти, вам знадобитис€:

  • ќдин к≥лограм стиглих червоних пом≥дор≥в
  • ќтч≥щенние хрону приблизно грам в≥с≥мдес€т - сто
  • ƒв≥ головки часнику (грам 50- 70)
  • ѕаприки столова ложка
  • “ри чайних ложки сол≥
  • ќдна-дв≥ чайн≥ ложки цукру

ѕроцес приготуванн€

¬икопуЇмо молод≥ кор≥нн€ хрону, в≥дчищаЇмо њх в≥д бруду, ≥ шк≥рки. ћ`€сорубку ≥ комбайн, ≥ ≥нший посуд обдаЇмо крутим окропом. ÷е дуже важливо, так ми дез≥нф≥куЇмо њх. «авжди враховуйте, дл€ кого готуЇте цю заправку. якщо у людини Ї проблеми з≥ шлунком або п≥дшлунковою, то не варто додавати всю норму часнику ≥ хрону в рецепт чорт≥вн€ на зиму.

пом≥дориѕом≥дори прокручуЇмо в м`€сорубц≥ або ≥ншому зручному дл€ вас пристосуванн≥.  раще перед цим зн€ти шк≥рку з пом≥дор≥в. ƒл€ цього обдайте њх окропом ≥ просто зн≥м≥ть њњ. ƒодаЇмо приготовлену с≥ль ≥ цукор. ѕ≥зн≥ше паприку. ѕробуЇмо на смак ≥, €кщо чогось не д≥стаЇ, то додаЇмо.

хр≥н

’р≥н потр≥бно подр≥бнити. јле ми вас попереджаЇмо, що це не так просто, в м`€сорубц≥ пост≥йно забиваЇтьс€ н≥ж, хоч ≥ хр≥н мел≥тьс€ досить др≥бно. ћожливо, перемелювати його в кухонному комбайн≥. √осподин€ сама вир≥шуЇ €к њй це зручн≥ше робити, п≥сл€ чого додаЇмо протертий хр≥н до пом≥дор≥в. ¬идавлюЇмо часник ≥ теж додаЇмо його до чорт≥вн€. ѕерем≥шуЇмо т≥льки чистою ложкою! Ѕанки використовуЇмо з гвинтовою кришкою ≥ невелик≥ за обс€гом.  ришки й банки стерил≥зуЇмо. «акупорюЇмо ≥ ставимо в п≥двал.

ћи спод≥ваЇмос€, що вам сподобаЇтьс€ чорт≥вн€! –ецепт дуже простий ≥ не займе багато вашого часу. ћожна також рецепт зм≥нювати: прибирати часник або хр≥н, додавати б≥льше паприки.”вага, т≥льки —№ќ√ќƒЌ≤!