» » » Скільки калорій в бутерброді?

Скільки калорій в бутерброді?

Скільки калорій в бутерброді?

Мало знайдеться людей, які відмовилися б перекусити апетитним бутербродом. Ця страва швидке в приготуванні, при цьому смачне і дозволяє пробувати різноманітні поєднання продуктів. Але ось вирахувати, скільки калорій в одному бутерброді, досить важко, особливо якщо використано велику кількість інгредієнтів.

Але все ж спробуємо впоратися з цим завданням. Основа бутерброда - це хліб. Від того, який ви оберете, вже багато в чому залежить загальна калорійність страви. Відомо, що для білого хліба і батона вона вище, ніж для сірого. Також слід брати до уваги величину відрізається шматка, його товщину і число скибочок в бутерброді - можливо, він буде багатошаровим? Вдало, якщо у вас є точні ваги, які дозволять зважити шматочок і розрахувати калорійність. 100 г батона несуть приблизно 275 ккал, сірого хліба - 211, чорного "Бородінського" - 241. На етикетках покупного вироби зазвичай вказана точна калорійність.

Переходимо до наповнення бутерброда. Він може бути з чим завгодно - з ковбасою, маслом, овочами, майонезом, солодкою начинкою, сиром, сметаною, зеленню ... Величезна різноманітність! Найефективніше скористатися вагами, щоб точно визначити калорійність використовуваних продуктів. Наведемо значення для найбільш поширених з них, з розрахунку на 100 г:

  • сир - від 244 до 450 ккал;
  • шинка - 133 ккал;
  • ковбаса копчена - приблизно 500 ккал;
  • салямі - 560 ккал;
  • масло вершкове середньої жирності - 665 ккал;
  • майонез - 615 ккал;
  • кетчуп - 94 ккал;
  • свиняча грудинка - 300 ккал.


Тепер ви знаєте калорійність цих страв - залишиться зважити всі інгредієнти і скласти. Якщо ж ваг у вас немає, орієнтуйтеся на наведені дані. Скибочка чорного хліба середньої товщини важить 52 г. А ось батон - тільки 30 р Шар масла - 5-9 м 2 тонких скибочки копченої ковбаси - 25 г, сиру - 21 м Шар меду важить в районі 22 г, майонезу - 5 м Кетчуп важче - 13 м

Таким чином ви зможете визначити, скільки калорій у страві.

Також радимо прочитати і інші наші статті:Увага, тільки СЬОГОДНІ!