» » » Скільки молочних зубів у дітей?

Скільки молочних зубів у дітей?

Скільки молочних зубів у дітей?

Темпи зростання молочних зубів здатні коливатися, це залежить від того, чи здоровий малюк чи ні, як він харчується, яке його фізичного стану, а також генетична схильність.

Так скільки молочних зубів у дітей? У середньому приблизно до двох-трьох років малюкові належить мати приблизно двадцять молочних зубів. Однак варто враховувати, яка кількість молочних зубів тільки прорізався, але ні в якому разі не виросло за такий проміжок часу. Якщо ж молочні зубки прорізалися у малюка в пізні терміни, то це ніяк не відіб`ється на їхньому здоров`ї. Однак якщо вас вражає, що час росту зубів дещо сповільнилося, терміново біжіть до стоматолога.

Всього ж молочних зубів має бути двадцять, серед них - 8 різців, 4 ікла, і 8 корінних зубів. Приблизно до семи місяців можна помітити нижні різці по центру, а в дев`ять - верхні різці по центру. У віці десяти місяців з`являться верхні різці збоку, а ще через деякий час - нижні різці збоку. Приблизно до дев`ятнадцяти місяців починають з`являтися ікла. Ранні корінні зубки (так звані моляри) показуються на світло у віці одного року, другі ж моляри - приблизно в двадцять п`ять місяців.

Щоб підрахувати, скільки молочних зубів має бути у дитини, часто застосовують формулу: «А - 4», в якій «А» - це вік малюка (місяці), віднімаємо з цього числа 4 і отримуємо число молочних зубів в цьому віці. Таким чином, підрахувати, скільки молочних зубів у дітей, не так-то й складно.Увага, тільки СЬОГОДНІ!