» » » Зуб мудрості: як зняти біль?

Зуб мудрості: як зняти біль?

Зуб мудрості: як зняти біль?

Зуб мудрості, незважаючи на назву, навряд чи може порадувати людини, тому як часто зростання такого зуба супроводжується сильним болем. Пов`язано це з тим, що він росте дуже повільно і не завжди (тобто часом).

Якщо у вас болить зуб мудрості, то необхідно зрозуміти, як зняти біль.

знімаємо біль

Якщо у вас з`явилася невелика біль, то можна приглушити її звичайними знеболюючими засобами (Анальгін, Ібупрофен, Кетанов) або содовим розчином.

Також можна використовувати в таких цілях настоянку календули або прополісу. Ложку календули розводять в 100 мл води і полощуть кожні 2-3 години. Настоянку прополісу необхідно наносити на ватний тампон і прикладати до хворого зуба.

В даному випадку можна змащувати зуб мудрості йодом або полоскати його йодовую розчином. Для цього треба розвести кілька крапель йоду (7-10) в 100 мл води.

Однак, після всього цього краще все одно звернутися до стоматолога. Можливо, у вас виникли проблеми з ростом зуба мудрості, і знадобиться хірургічне втручання, тобто розсікти ясна для більш швидкого проростання зуба. У випадку з карієсом в зубі мудрості його найкраще видалити. Фахівці не рекомендують лікувати зуби мудрості (їх зазвичай відразу видаляють).

Варто зазначити, що проблем із зубами мудрості виникає більше, ніж з усіма іншими зубами. Найпоширеніше захворювання в даному випадку - перикороніт. Воно супроводжується виникненням флюсів і абсцесів або іншими проблемами з ротовою порожниною.

Додатково про зняття зубного болю читайте в статтях:Увага, тільки СЬОГОДНІ!