» » » Чому смердить вода?

Чому смердить вода?

Чому смердить вода?

Що є критерієм оцінки якості води? Лабораторний аналіз? Звичайно! Але що робити, якщо можливість такої перевірки немає? Вихід один - визначати на колір, запах і смак. Але якщо аналіз кольору і запаху можна провести самостійно, то проби смаку можуть зажадати участі лабораторії, де аналізи доведеться здавати вже вам. Тому воду перед такою перевіркою необхідно прокип`ятити протягом 10 хвилин.

Причини неприємного запаху

Однак одна справа, коли воду не можна пити. Буває так, що її навіть не можна використовувати в технічних цілях. Причина тому - запах.

Чому вода смердить з крана, сказати напевно може лише фахівець після вивчення її проб. Хоча навіть навскидку причину можна визначити за характером самого запаху.

  • Якщо з крана «тягне» тухлими яйцями або гнилою рибою, значить, водопровід став місцем демографічного вибуху бактерій і мікроорганізмів.
  • Хімічний «букет» з тонким кадилом фенолу говорить про несанкціонований підключенні сусіда до нафтопроводу.
  • «Пахощі» хлору свідчить про перевірки стійкості населення до хімічної зброї.

Бойлерне амбреДо речі сказати, причина смороду з бойлера та ж, що з крана - низька якість води. Правда, якщо ваш водопровід не відноситься до зброї масового ураження і вода в ньому байкальської чистоти, значить, проблема в самому водонагрівачі. Вирішується вона шляхом тривалого кип`ятіння або хімічної і механічної чищенням ємності.

Про що мовчать риби?

Якщо ж у вашій квартирі вода пахне тільки з акваріума - ви щаслива людина. А чому смердить вода в акваріумі, про це в першу чергу розповість її колір. Так, дізнавшись, чому вода зеленіє, можна визначити причину виникнення акваріумних «ароматів».Увага, тільки СЬОГОДНІ!