» » » Ростелеком: як підключити телефон?

Ростелеком: як підключити телефон?

Ростелеком: як підключити телефон?

"Ростелеком" - найбільша російська телекомунікаційна компанія, міцно зайняла свою нішу. Фірма надає послуги в сфері телефонного зв`язку, Інтернету і телебачення більше п`яти мільйонів чоловік з 1993 року.

Як підключити телефон від Ростелеком: способи

Заявка по телефону

Найшвидший спосіб залишити заявку на підключення домашнього телефону - зателефонувати оператору за безкоштовним номером 8-800-100-08-00. Номер є єдиним по всій Росії і працює цілодобово. При дзвінку співробітнику Служби продажів необхідно назвати своє місто і бажану послугу для підключення.

За єдиним номером 8-800-100-25-25 можна зателефонувати в Автоматичну службу інформування, прослухати інформацію про послугу і укласти договір в авторежимі.

Крім того, на сайті компанії можна замовити зворотний дзвінок. Перейдіть по посиланню, виберіть свій регіон, місто і заповніть форму (потрібно вказати адресу, контактний телефон, ваше ім`я і зручний час відвідування фахівців).

Заявка через сайт

Другий спосіб підключити домашній телефон від Ростелеком - залишити онлайн заявку. Перейдіть по посиланню, виберіть ваш регіон і місто. Потім ознайомтеся з існуючими тарифними планами в вашому місці проживання і залиште заявку на сайті, вказавши контактний номер телефону. Далі з вами зв`яжеться фахівець компанії для уточнення деталей і часу підключення.Також можна зареєструватися в особистому кабінеті. На сайті необхідно буде ввести придумані логін і пароль, а також залишити особисту і контактну інформацію. Після реєстрації ви зможете вибрати потрібну послугу і заповнити форму для подачі заявки.

Найближчим часом з вами також зв`яжеться оператор Ростелекома і уточнить ваше замовлення.

Заявка в офісі

Третій спосіб передбачає особисте відвідування Центру продажів і обслуговування клієнтів вашого міста. Перейдіть по посиланню і вбийте в вікно ваше місто. Далі на мапі відобразиться інформація про всіх точках продажів Ростелекома, де ви зможете відшукати найближчий офіс зі зручним для вас часом роботи.В офісі ви зможете проконсультуватися з усіх питань з фахівцем компанії і підібрати для себе оптимальний тарифний план.

В незалежності від того, яким чином ви залишали заявку на підключення, технічні фахівці прийдуть у зручний для вас час протягом одного-двох днів, проведуть домашній телефон і виконають його настройку, а також укладуть з вами договір.

Більш того, ви можете вибрати номер телефону на свій смак абсолютно безкоштовно.

Крім цього, компанія періодично надає акції та спеціальні пропозиції на послуги для своїх нових клієнтів. З поточними акціями можна ознайомитися на сайті компанії Ростелеком.

Що потрібно для підключення домашнього телефону

Для укладення двостороннього договору з компанією Ростелеком потрібно паспорт громадянина РФ. Крім адреси установки телефону необхідно буде вказати поштову адресу для отримання рахунків за послуги зв`язку.

З обладнання і матеріалів буде потрібно сам телефонний апарат і кріплення.

Читайте ще одну нашу статтю з обраної тематики Як провести телефон.

Інформацію про те, як розірвати договір з телекомунікаційною компанією, ви знайдете в статті Як відключити домашній телефон.

Переваги домашнього телефону від Ростелеком

  • Укладення договору на обслуговування і технічну підтримку;
  • Швидке підключення та налаштування обладнання;
  • Можливість вибору тарифного плану;
  • Можливість вибору красивого номера;
  • Компанія працює без передоплати. Оплата підключення проводиться після установки і налаштування обладнання;
  • Цілодобова технічна підтримка абонентів;
  • Надання додаткового обладнання (кабель);
  • Всілякі способи оплати наданої послуги (Центри продажу, банки, офіси партнерів, салони стільникового зв`язку, банкомати, термінали, пошта Росії);
  • Різні акції та спеціальні пропозиції для абонентів.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!