» » » Чому хочеться плакати?

Чому хочеться плакати?

Чому хочеться плакати?

Плакати людина починає в момент свого народження, і потім, все життя не втрачає цієї здатності. Сльози течуть в моменти скорботи, горя, образи, жалю. Найчастіше, плачуть діти. Дорослі жінки починають плакати після 35 років. До цього віку для плачу потрібна вагома причина. Чоловіки плачуть ще рідше. Так, чому хочеться плакати людині?

психологічні причини

Психологи стверджують, що людина плаче з жалю до себе. І, навіть якщо, ситуація зовні його не стосується, то він все одно проектує її на себе, представляє, щоб відчував він в цій ситуації, і починає плакати. Наприклад, на похоронах людина плаче тому, що бачить смерть і розуміє, що і йому її не уникнути. Дивлячись на муки хворої людини або тварини, він представляє, що хворий він сам. Коли людина втрачає близького, він шкодує себе, тому що став самотній. Це дуже жорстке вчення, багато хто зможе з ним посперечатися, але це думка учених. Ми в житті пояснюємо плач душевністю, емоційністю, вразливістю, сентиментальністю. Будь-яке з цих якостей може викликати плач.

Особлива думка висловлюють священики, відповідаючи на питання, чому хочеться плакати в церкві. Вони кажуть, що сльози - це дар Божий, посланим нам для очищення. Зі сльозами, стверджують вони, виходить весь негатив, накопичений в життя. Деякі служителі неправославних течій кажуть, що це диявол, що сидить в людині, не пускає до церкви, насилає на людину ридання. Можна вірити в будь-яке вчення, але ніхто не стане сперечатися з тим, що людина йде до церкви, щоб попросити допомоги у вищих сил. Він повністю відкриває свою душу, щиро зізнається собі в тому, що ніколи нікому не скаже. І, його починає охоплювати жалість до себе, мученику. Тому, і з`являються сльози, зовсім чисті і чесні.

фізіологічні причиниМедики не вважають плач патологією, для них це нормальне фізіологічне явище. З медичної точки зору, плач - наслідок підвищеної емоційності. У момент, коли людина не може всередині справлятися зі складною ситуацією, реакція людини починає вириватися назовні, привертаючи увагу оточуючих нестандартною поведінкою. Саме це, мотивує тих, хто навколо, почати допомагати людині, заспокоювати його, вирішувати його проблему. Згадайте, чому плаче немовля? У цей момент йому щось потрібно, і він не може поки сказати це словами. Дорослий теж не завжди може попросити про допомогу словами, тому плаче. Ця теорія повністю відповідає на питання, чому хочестя плакати з точки зору анатомії і соціології.

Підвищена плаксивість спостерігається у людей із захворюваннями щитовидної залози, тому що при поганій її роботі психіка робиться нестійкою. Також, через особливого гормонального фону плаксивими робляться жінки перед початком місячних. Також, гормони можуть почати погано вироблятися при стресі, безсонні, розумовій перевтомі, великих фізичних навантаженнях. Постарайтеся більше відпочивати, змінити вид діяльності.Увага, тільки СЬОГОДНІ!