» » » До чого сниться попа?

До чого сниться попа?

До чого сниться попа?

Побачивши образ попи уві сні, не кожен береться тлумачити його. Однак такий дивний сон може ознаменувати важливі зміни в житті.

Тому слід скористатися сонниками, які допоможуть зрозуміти, до чого сниться попа.

сонник Міллера

Якщо вам сняться попи незнайомих людей, то в реальному житті ви зустрінете свою другу половинку. Швидше за все, це станеться на роботі. У вас почнеться бурхливий роман, який переросте в серйозні стосунки. Не виключено, що вже через 1-2 роки у вас з`явиться перша дитина.

Якщо уві сні ви бачили свою попу, то значить, ви зробите необачний вчинок в реальному житті. Про нього ви будете дуже сильно шкодувати. Якщо ж уві сні вам ставили в попу укол, то зможете уникнути хронічних захворювань.

осінній сонник

Якщо уві сні ви бачили попу з великою татуюванням, то в реальному житті доведеться зустрітися з важливими людьми. Переговори з ними пройдуть в позитивному ключі. В результаті ви зможете підвищити свій добробут. Якщо ж попа була вимазана чимось, то чекайте поганих новин.

сучасний сонник

Якщо ви бачили уві сні свою попу, то в реальному житті вас чекає ганебна ситуація на роботі. Не виключено, що доведеться звільнитися, і знайти нову роботу швидко не вдасться. Якщо ви бачили уві сні чужу попу, на якій були присутні рани, то значить, ви відчуваєте емоційний дискомфорт. Щоб подолати його, слід більше приділяти часу духовних цінностей.

Також вам можуть бути цікаві інші наші статті з розділу Тлумачення снів - сонник.Увага, тільки СЬОГОДНІ!