» » » Як збільшити кількість сперми?

Як збільшити кількість сперми?

Для початку варто відзначити, що кількість сперматозоїдів і їх життєздатність не залежить безпосередньо від кількості виділеної сперми (еякулянта), і тому, вирішивши питання збільшення кількості сперми, не завжди виходить вирішити проблему чоловічого безпліддя. Нерідко на загальну кількість виділяється еякулянта і на вміст у ньому сперматозоїдів впливає і загальна стані організму людини, і образ його життя.

Якщо виникає питання, як збільшити кількість сперми, то в першу чергу варто подбати про власне здоров`я. Іноді збільшити кількість сперми, що виділяється допомагає такий простий спосіб, як правильне харчування, збільшення фізичної активності, відмова від куріння і вживання алкоголю. Адже сидячий спосіб життя, переїдання, шкідливі звички згубно позначаються на всіх функціях організму, в тому числі, і на статеву систему.

Практично всі поради з приводу того, як збільшити кількість сперми, зводяться до зміни якості харчування і загального оздоровлення організму. Багато сексологи радять вживати більше рідини, і в обов`язковому порядку включати в щоденний раціон гарячі перші страви.

Список продуктів збільшують кількість сперми

  • Продукти, що містять вітамін А: морква, зелений салат, шпинат, курага, вівсянка.
  • Продукти, що містять вітамін С: цитрусові, смородина, зелений горошок.
  • Продукти, що містять цинк: морепродукти, гарбузове насіння, яйця.


Крім того, продукти збільшують кількість сперми - це банани, кисломолочні напої (ряжанка, кисле молоко, кефір), сметана. Слід вживати в їжу більше зелені, добре допомагає червоний пекучий перець, риба жирних сортів, авакадо.

Японці вважають, що кількість сперми можна збільшити за допомогою холодних ванн. Але таким способом зловживати не варто, можна застудити простату. Краще обмежитися холодними обливаннями.

вправи

І останній спосіб - спеціальні вправи з практики народної китайської медицини, які не тільки допоможуть збільшити кількість сперми, але і будуть сприяти збільшенню потенції. Перед виконанням кожної вправи обов`язково потріть одна об одну долоні, поки вони не стануть гарячими.

  1. Стиснення яєчок. Підніміть однією рукою пеніс, другий акуратно стискайте яєчка. Стискати і розтискати їх короткими, трохи потягував рухами не менше 100 разів, після чого поміняйте руку і повторіть вправу.
  2. Тряска яєчками. Однією рукою підніміть пеніс, другий візьміть яєчка в жменю і трусіть їх, поступово збільшуючи інтенсивність. Робіть вправу 3-5 хв., Після чого змініть руку і повторіть.
  3. Поплескування. Притримуючи пеніс однією рукою, м`яко поплескував і шльопати яєчка 3-5 хвилин, збільшуючи поступово темп, але стежте, щоб удари не були занадто сильними. Потім повторіть вправу другою рукою.
  4. Масаж яєчок. Масажуйте яєчка великим пальцем в обох напрямках 3-5 хвилин, притримуючи пеніс. Поміняйте руку і повторіть вправу.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!