» » З якого числа зимові канікули?

З якого числа зимові канікули?

З якого числа зимові канікули?

Зимові канікули - це надзвичайне і чарівне час, яке повно святкового настрою, веселощів, і виконання будь-яких бажань. Школярі ще люблять ці канікули за те, що вони найбільші в році, не рахуючи літні. Саме тому, з настанням грудня, багато школярів і їх батьки, задаються питанням: з якого числа зимові канікули?

Коли настануть зимові канікули

Щоб вичавити з канікул максимум задоволення, потрібно до них заздалегідь підготуватися, і розпланувати їх. Але, не можна розподілити, що будеш робити на канікулах, якщо не знаєш - коли почнуться, і закінчаться зимові канікули. Саме з цієї причини, ми приготували для Вас графік зимових канікул.

Департамент освіти встановив, що зимові канікули почнуться з 29 грудня 2012 року і триватимуть до 12 січня 2013 року. Більш того, 13 січня випадає на неділю, і, буде, теж вихідним днем. Але, деякі школи можуть вийти на канікули, або на пару днів раніше, або на день пізніше, все залежить від місцевого постанови. Таким чином, російські школярі відпочиватимуть понад 15 днів.

А, ось, доросле населення буде відпочивати трохи менше - всього 10 днів. Довгоочікуваний відпочинок почнеться тільки 30 грудня 2012 року, а закінчиться 9 січня 2013 року

Бажаємо Вам відмінно провести ваші зимові канікули!Увага, тільки СЬОГОДНІ!