» » » Як накачати м'язи дівчині?

Як накачати м'язи дівчині?

Як накачати м`язи дівчині?

Останнім часом помічено активне бажання жінок кардинально змінити свою фігуру. Причому вправи під музику - в сторону, тому що метою є - рельєфна, підтягнута фігура. Відомо, що для цього треба довго і наполегливо займатися, дотримуватися спеціальної дієти і, іноді, вживати хімічні препарати. Отже, поговоримо про те, як накачати м`язи дівчині.

Вправи для різних м`язів

Які б вправи ви не вибрали, головне, щоб вони, в цілому, сприятливо позначалися на вашому здоров`ї. Запитайте себе, чого я хочу від свого тіла? Яких обсягів м`язів я хочу досягти? Як дівчині накачати м`язи? Зверніться в тренажерний зал, де вами буде займатися особистий тренер-інструктор, який підбере ряд вправ для вас особисто. Але, якщо ви обмежені в засобах, займайтеся будинку. Тоді вправи, які ми опишемо в цій статті, для вас.

Усвідомте один факт, що у дівчат швидше реагують на навантаження м`язи плечей і спини, ніж м`язи нижньої частини тіла. Тому додавайте менше зусиль для отримання широких плечей, які візуально зроблять вашу талію значно вужче.

Про те, як качати прес дівчині і грудні м`язи, читайте на порталі статті: - «Як качати прес дівчині?»А ми дамо поради по інших групах м`язів.Наприклад, для струнких і підтягнутих ніжок, використовуйте такі вправи:

  • Присідання - 15-20 разів, ноги ставте на відстані 70-100 см, для якої складності і більшого навантаження на стегна, сідниці і живіт.
  • Бічні підйоми ніг - акцент на внутрішню і зовнішню поверхню стегон. Ця вправа краще робити не в положенні стоячи, а нагнувшись вперед під кутом 90 градусів. Ногу витягайте паралельно підлозі і утримуйте її. Повторюйте 10-15 разів.
  • Помахи ногою назад, стоячи на четвереньках. Намагайтеся робити такі підйоми, скільки зможете, не торкаючись коліном підлоги.

Швидко накачуємо м`язи

Що не кажи, але багатьом хочеться швидше збільшити ширину плечей і зменшити обсяг талії і стегон. Є деякі хитрощі, як швидко накачати м`язи дівчині. Якщо у вас є скупчення жиру, це буде вам заважати при роботі над м`язами. Радимо, спочатку пройти курс з аеробіки. Якщо цього не зробити, то силові вправи будуть марні, так як жир нікуди не зникне. У підсумку, ви підтягніть м`язи, а зайва вага так і залишиться.А, якщо ви не страждаєте зайвими жировими відкладеннями, тоді швидко накачати м`язи, вам допоможе терпіння і працездатність. Робіть вправи на різні групи м`язів по 3 підходи, в кожному з яких - 15-20 повторень. Займайтеся так 2-3 рази в тиждень. Результат не змусить себе чекати.

М`язи спини. вправи

Зараз приділимо увагу тому, як накачати м`язи спини дівчині. Вправи, які ми пропонуємо, хороші тим, що розробляють не тільки м`язи спини, але і область попереку, а також сідниці. Наприклад, найширші м`язи спини не функціонують окремо від інших м`язів, тому використовується комплекс вправ, які дають навантаження м`язам спини під різними кутами. Задіюються і трапецієподібні м`язи, які йдуть від основи черепа і по плечах спускаються між лопатками. А також низ спини, специфічна частина, яку підкорюють люди з величезним терпінням. Тому що для неї вправи монотонні і виснажливі.

Отже, починаємо вправи на спеціальній лаві, яка знаходиться під кутом по відношенні до підлозі. Ці вправи також розвивають гнучкість тіла. Головне, закріпіть своє становище на лаві, розташувавши щиколотки під валиком. Згин тіла повинен знаходитися на висоті тазостегнового суглоба. Розслабивши корпус, опустіть його вниз. На вдиху підніміть корпус, затримайте дихання. Поперек прогните і поверніться у вихідне положення. Повторіть рух.

Використовуйте деякі вправи з бічної розтяжкою, можна без спеціального дихання. І обов`язково правильно харчуйтеся.

Накочені м`язи рук

З самого початку хочемо вас заспокоїти милі дівчини, потворних, громіздких м`язів, як у чоловіків, у вас не буде. Наші вправи зроблять ваші руки підтягнутими і красивими. Перевірте на собі і поділіться з іншими, як накачати м`язи рук дівчини. Головне запам`ятайте, потрібно частіше повторювати вправи, але використовувати правильний вага вантажу (гантелі або власну вагу тіла).

  • Віджимання. Воно допоможе накачати м`язи на зворотному боці плеча - трицепси, і схуднути в руках. Робіть цю вправу на підлозі скільки зможете. Якщо для вас це важко, спирайтеся не так на стопи, а на коліна.
  • Розгинання рук в нахилі. Візьміть в руки гантелі, ноги на ширині плечей. Нахиліть тіло вперед, піднявши руки горизонтально, затримайтеся і опустіть руки. Повторіть 10-15 разів. Під час руху рук - плечі паралельно підлозі, передпліччя звисають вниз, а лікті щільно притиснуті до тіла.
  • Згинання рук з гантелями. Ця вправа спрямована на біцепси. Встаньте прямо, ноги на ширині плечей, в руках гантелі. Повільно піднімайте ліву руку вгору, долоню - звернена до грудей, а лікті щільно притиснуті до тіла. Опускаючи ліву, повільно піднімайте праву руку. Чергуйте підйоми 10-15 раз.

Щоб у вашому тілі, у вашій м`язової структурі був помічений баланс, складіть щоденний комплекс вправ для всіх груп м`язів.Увага, тільки СЬОГОДНІ!