Як не посміхатися?

Як не посміхатися?

Наше життя сповнене моментів, які викликають у суспільства сміх і посмішку. Звичайно, це чудово, адже завдяки сміху ми підвищуємо собі настрій і заряджаємося позитивними емоціями. Але бувають випадки, коли подія, яка викликає сміх, має двоякий сенс, і ваша усмішка може створити негативне враження про вас. Як такого не допустити? Як не посміхнутися у невідповідний момент? Ось кілька порад, які допоможуть вам не потрапити в незручну ситуацію.

Утриматися від посмішки

  1. Постарайтеся пригадати щось сумне і сумне. Це навіє трохи зневіри, і посмішка зійде з вашого обличчя сама собою.
  2. Уявіть, що від вашої посмішки залежить чиєсь настрій. А раптом своєю усмішкою і сміхом в невідповідний момент ви дуже сильно скривдите когось. Погодьтеся, не дуже приємно відчувати себе винуватим.
  3. Для того, щоб змусити себе не посміхатися, можна обережно вщипнути себе. Від легкого почуття болю ви перестанете посміхатися. Тільки будьте уважні і проконтролюйте, щоб цього ніхто не помітив.
  4. Щоб вашу посмішку не помітили, знайдіть сприятливий привід і відійдіть від джерела сміху.
  5. Спробуйте покласти в рот що-небудь кисле, наприклад, цукерку з сильним лимонним смаком, яка змусить вас забути про смішному.
  6. Ще одним способом уникнути посмішки на вашому обличчі може стати легке прікусиваніе мови або губ. Ваші думки про смішному негайно зміняться больовими відчуттями. Тільки не перестарайтеся з прикушення, щоб потім не довелося лікувати порожнину рота.

Вчіться стримувати свої емоції

Крім перерахованих вище простих порад ви можете сформувати психологічний захист проти реакції на смішні ситуації. Контролювати свою посмішку можливо, тренуючись перед дзеркалом, займаючись аутотренінгом, розвиваючи міміку обличчя. Постійні тренування допоможуть вам стримати емоції в потрібний момент.Дізнавшись про можливе контролі за своєю посмішкою, не варто забувати про те, що дуже часто ваша усмішка може допомогти людині, надати йому впевненості в собі і подарувати гарний настрій. Тому частіше посміхайтеся і радійте життю!Увага, тільки СЬОГОДНІ!