» » » Як збільшити груди вправами?

Як збільшити груди вправами?

Як збільшити груди вправами?

Будь-яка гарна жінка завжди притягує до себе погляди оточуючих. У всі часи серед чоловіків особливим чином цінувалася жіночі груди. Власниці бюста невеликого розміру використовують будь-яку можливість, щоб збільшити груди. Багатьом доводиться лягати під ніж пластичного хірурга. Але йти на крайні заходи не завжди правильно, адже крім хірургічного втручання є й інші альтернативні методи для захоплення грудей. Одним з таких методів є виконання певних фізичних вправ. Головний плюс таких вправ в тому, що їх можна робити, не виходячи з дому.Груди жінки спирається на велику і малу грудні м`язи. Чим краще грудні м`язи розвинені, тим більше можливості надати грудей красиву форму. Для тренування цих м`язів є ряд вправ. У цій статті ми наведемо приклади одних з найефективніших вправ допомагають збільшити груди.

  • Встаньте прямо, розставивши ноги на ширині плечей. Складіть перед собою долоні. Пальці рук повинні дивитися вгору. Лікті знаходяться чітко на рівні грудей. На «раз, два» нижні частини долонь потрібно стиснути пару раз, на «три» пальці слід повернути до себе, на «чотири» долоні випрямляє, на «п`ять» руки опускаються вниз, на «шість» руки складаємо прямо перед собою. Дана вправа повторюється 5-8 разів.
  • Корпус тримаємо прямо, ноги на ширині плечей. Руки зігнуті в ліктях піднімаємо до рівня особи і міцно зв`язує пальці на руках. Далі за допомогою різких рухів намагаємося розвести руки в сторони. Таке вправу слід повторити 10-12 разів.
  • Упріться руками в підлогу і почніть по черзі піднімати праву і ліву руки.
  • Встаньте прямо, з`єднавши ноги разом. На «раз» праву пряму руку піднімаємо вгору і відводимо її за голову (м`язи руки повинні бути розслаблені). На «два» намагаємося відвести руку назад якомога далі, на «три» опускаємо руку вперед і вниз. Точно таке ж вправу робимо з лівою рукою. Вправу повторюємо 4-6 разів кожною рукою.
  • Встаньте прямо. На «раз» м`яким рухом піднімаємо прямі руки вперед, на «два» розводимо їх в сторони, на «три» повертаємо вгору долоні, на «чотири» піднімаємо руки над своєю головою і ляскаємо в долоні, на «п`ять» руки опускаються вниз, на «шість» повертаємося в початкове положення.
  • Дана вправа є дуже простим і досить ефективним. Виконуємо віджимання в положенні обличчям вниз, долоні повинні бути трохи ширше ширини плечей, ноги злегка розставлені. Вправа виконуємо в 5 підходів. Кількість віджимань повинно бути максимальним. Не забувайте про те, що вдих потрібно робити під час згину ліктів, а видих йде після того, як руки повністю випрямляються.
  • Для наступної вправи ідеальним варіантом може стати диван без підлокітників або табурет. Лягаємо на спину і маємо зігнуті ноги на підлозі. Опускаємо гантель за голову, лікті повинні бути злегка зігнуті. Потім повертаємося в початкове положення і випрямляє руки. Таким способом можна розвинути внутрішню частину великого грудного м`яза і трохи збільшити грудну клітку. Вправа виконується в 3 підходи по 10-15 разів.
  • Підняття гантелей над головою через сторони має дивовижний ефект. Справа в тому, що дана вправа повністю задіює верхню частину грудей. Також підйом гантелей здатний поліпшити рухливість плечового суглоба і зміцнити плечовий пояс. Вправа виконується долонями вгору і сидячи з невеликим ухилом назад. Робити слід по 10-15 разів на 3 підходи.


Через деякий час ви виявите, що за допомогою даних фізичних вправ можна збільшити розмір грудей. Крім перерахованих, ви можете пошукати і інші вправи, за допомогою інтернету. Останнім часом популярними стали відео уроки, наочно і докладно демонструють техніку вправ. Навчальні ролики можна з легкістю виявити на відомому ресурсі youtube.comУвага, тільки СЬОГОДНІ!