» » » Як прибрати жир з ніг?

Як прибрати жир з ніг?

Як прибрати жир з ніг?

Як хочеться своєї легкою ходою зачаровувати всіх і вся! Але що робити, якщо з фігурою порядок, а ось на ногах осів зовсім непотрібний жир? Як прибрати жир з ніг? У цей Вам допоможуть наші матеріали. Ось парочка статей, які можуть бути Вам корисні, про те, як схуднути в області ніг і як прибрати жир в області вище колін:

Обов`язково подивіться їх, в кожній містяться цінні поради. А в цій статті ми ще трохи розповімо про те, як прибрати жир з ніг і стегон. Боротьба за стрункість ніг буде непростий, але якщо дотримуватися правильну дієту і займатися фітнесом, то через пару місяців можна досягти дуже хороших результатів.

Вправи - як прибрати жир з ніг

  1. Звичайні присідання, як в школі. Спина - рівно, п`яти не відриваємо від підлоги, присідаємо, як ніби сідаємо на стілець, тобто, не до кінця. Як тільки відчуєте, що присідати стало легше, для ускладнення візьміть гантелі.
  2. Випади вперед. Встаємо рівно, ноги - разом. Тепер робимо випад вперед однією ногою так, щоб друга торкнулася підлоги коліном. Кожна з ніг повинна бути зігнута так, щоб створювався прямий кут. Руки в цей час перебувають на поясі. Потім піднімаємося і робимо такий же випад, тільки вже іншою ногою. Міняємо ноги у вправі. Для ускладнення можна взяти гантелі, в такому випадку руки можна розташувати паралельно корпусу.
  3. Важке, але ефективне силова вправа. Встаємо на підлогу на карачки, ноги і руки - під прямим кутом. Потім робимо випад назад однією ногою, випрямляє ногу і повертаємо назад у вихідне положення. Намагайтеся не розгойдуватися, тримайтеся прямо. Робіть вправу кілька разів, потім поміняйте ногу. Після цього знову почніть вправу, але вже не випрямляйте ногу, а піднімайте її вгору, зігнувши в коліні під прямим кутом. Те ж саме повторіть з другою ногою. Завершується комплекс вправ тим, що Ви знову робите випад, але не повертаєте ногу у вихідне положення, а повільно в прямому положенні опускаєте її вниз, не торкаєтеся статі, а потім знову піднімаєте вгору. Те ж саме повторюєте з другою ногою. Це три різних вправи, але робити їх потрібно в комплексі і на кожну ногу. Буде важко, зате ноги і сідниці швидко стануть підтягнутими!
  4. Махи ногою. Теж вправу з курсу шкільної фізкультури. Спираємося на що-небудь, щоб не втратити рівновагу, і робимо мах ногою в сторону вгору. Потім ставимо ногу на підлогу і повторюємо мах, але вже іншою ногою і в іншу сторону. Так, змінюючи ноги, робимо кілька махів.
  5. Домогтися ідеальних литок допоможе проста вправа. Для цього потрібно уперти руки в боки або спертися на будь-яку тверду поверхню і просто вставати на носочки. Встали на носочки - опустили ноги-встали - опустили. Повторюйте до тих пір, поки зможете.

Як позбутися від жиру між ніг?Як прибрати жир між ніг? Підступний жир між ніг не бажає йти просто так при звичайних вправах. Вам потрібні спеціальні тренажери і вправи, які допомагають позбутися від жиру на внутрішній частині стегон. Тут підійдуть махи ногами, описані в пункті 4. Можна лягти на спину, розвести ноги в сторони (як ніби сідайте на поперечний шпагат) і повільно зводити їх. Допоможе вправу «ножиці», тренування шпагату.Ось ще кілька вправ:

  1. Лягайте на спину, ноги зігніть в колінах, ноги розставте максимально широко, ступні розташуйте на підлозі. Між ніг покладіть пружний м`яч або подушку, напружуючи прес і ноги, зведіть стегна разом, стисніть предмет, потім розслабтеся. Вправу потрібно повторювати по 10 разів.
  2. Тепер так само, з положення лежачи, підніміть ноги прямо вгору, при цьому затиснувши між ступнями м`яч або подушку. Затримайтеся в такому положенні секунд на десять, потім розслабтеся. Вправа повторюють 10 разів.
  3. Ляжте, руками упріться в підлогу і підніміть над підлогою ноги в прямому положенні. Потрібно розводити ноги в сторони і знову зводити їх разом. Потім зігніть ноги в колінах і знову розводите-зводите їх. Потрібно чергувати положення ніг (прямі-зігнуті) і повторювати вправу по 15 разів.

Дієта і кардіотреніровки

Як прибрати жир з ніг? Велику роль відіграє також правильне харчування. Це всім добре відомі здорові продукти і дробове харчування, а не жирні, солоні, солодкі страви. В основі здорового харчування - низькокалорійні продукти, білки, складні вуглеводи, поживні речовини і вітаміни. Є краще маленькими порціями 5-6 разів на день.

Кардіовправи допоможуть не тільки прибрати жир з ніг, але і поліпшити стан організму в цілому. Це швидка ходьба, біг, скакалка, еліптичний тренажер, степпер. Займайтеся ними частіше.Увага, тільки СЬОГОДНІ!