» » » Як прибрати галіфе на стегнах?

Як прибрати галіфе на стегнах?

Як прибрати галіфе на стегнах?

Жінки часто знаходяться в боротьбі за свою красу. Комусь не подобається шкіра обличчя, а кому-то своя фігура. Сьогодні ми поговоримо про те, як прибрати галіфе.

Незалежно від того молода дівчина або доросла жінка проблема галіфе стосується будь-якого віку. Справа в тому, що все залежить від типу фігури, спадковості і головне - від способу життя людини. Ні одного певного способу повернення фігури в минулі форми. Всі заходи потрібно робити в комплексі - це дотримання дієти і регулярні фізичні вправи.

Поради дієтологів

Дієтологи в першу чергу дають загальні розпорядження, тому що схуднення не відбувається в "потрібних" частинах тіла, найчастіше схуднувши, жінка так і не позбавляється від галіфе. Але все ж намагайтеся не вживати цукор в чистому вигляді, жирну пишу, гастрономію, газовану воду. Дотримуйтеся звичайного дрібного харчування (3-4 прийоми їжі невеликої кількості). Все залежить від вашого стану організму. Дієта в першу чергу повинна приносити користь, а не шкоду. Тому просто приберіть важкі, жирні, гострі продукти зі свого раціону.

масаж

Як швидко прибрати галіфе за допомогою масажу? Якщо у вас дозволяють кошти, то можете звернутися до масажиста. Справа в тому, що масаж дуже ефективний при цій проблемі, особливо якщо його робить фахівець. Масаж, як би допоможе жирових клітин проблемних місць швидше розсмоктатися. Але тільки потрібно робити повний курс, не пропускаючи жодного заняття.

Фізичні вправи

Як швидко прибрати галіфе на стегнах? Швидше за все вам впоратися з ним допоможе робота над своїм тілом за допомогою спеціальних фізичних вправ. Комплексів вправ на сьогоднішній день існує достатня кількість. Їх можна виконувати на підлозі, можна за допомогою гімнастичного м`яча.

Тут представлені найбільш ефективні вправи, які допоможуть позбутися від галіфе на стегнах.

розігрів м`язів 

початкове положення

Ви сидите, зігніть ліву ногу в коліні, праву покладіть в позу "жаба". Ззаду потрібно трохи спертися, зігнувши трохи руки в ліктях. Переносимо обережно вага всього тіла на праву сідницю.

Як виконати вправу?

Користуючись руками і тілом, робимо обертальні рухи на правій сідниці, яка знаходиться на підлозі. Потрібно зробити не менше 25 - 30 обертань в обидві сторони. Поміняйте ноги і повторіть вправу на іншу сідницю.

В результаті



Ви розігрієте м`язи сідниць і стегон і приготуєте їх до решти вправ

Зверніть увагу

Не поспішайте, робіть вправу, поки не відчуєте тепло в сідничних м`язах.

Ходьба на попі

початкове положення

"Положення, сидячи на підлозі, прямі ноги витягнуті. Руки зігнуті, приставлені до боків.

Як виконати вправу?

Крокуйте 10 разів вперед, висуваючи по черзі стегна і сідниці. Так потрібно все зробити і в зворотному напрямку. Висувайте свої стегна назад.

В результаті



"Ви задавалися питанням" як прибрати галіфе на ногах? "Ось рішення. Ця вправа ліквідує жирові відкладення на задній поверхні стегон і сідниць.

Зверніть увагу.

Не потрібно згинати коліна. Рух робіть одними стегнами. Здійснюйте вправу до відчуття печіння в сідничних м`язах.

Рух коліна в підлогу

початкове положення

Позиція, лежати не лівому боці, обіпріться на лікоть лівої руки. Праву руку покладіть перед собою. Трохи зігніть ліву ногу. Тепер пряму праву ногу піднімайте вгору.

Як виконати вправу?

Права нога зігнута, коліно стосується статі попереду вас. Випрямляємо ногу в початкове положення. Після цього руху торкніться коліном підлоги, але позаду себе. Повторіть вправу з іншою ногою.

В результаті

Виконання цього вправа зробить ваші стегна сильними і пружними.

Зверніть увагу

Завжди потрібно торкатися підлоги коліном. Без поспіху виконувати вправу. Відчувайте напругу в м`язах стегон.

конструктор стегон

початкове положення

Положення, лежачи на лівому боці, ліва рука витягнута. Ваша права рука знаходиться попереду вас. Піднімаємо праву ногу вгору і плавно згинаємо в колене.Продвіньте стегно всередину, ваша п`ята повинна бути вище коліна.

Як виконати вправу

Рухи обертальні в напрямку від себе. Все повторіть з другою ногою.

В результаті

Дуже добре сгоняется жир з проблемних частин стегон і сідниць.

Зверніть увагу

Весь рух робити в зручному для вас ритмі, але не швидко. Всього потрібно зробити по 25 разів. Коли ви навчитеся робити вправи, можна збільшувати кількість виконаних раз в кожній вправі.

Прочитавши цю статтю, ви дізналися, як швидко і надовго прибрати галіфе на ногах.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!