» » » Як накачати попу?

Як накачати попу?

Як накачати попу?
Як накачати попу?

Плоскі сідниці є справжнісіньку проблему для багатьох осіб жіночої статі. Якщо сідничні м`язи в`ялі, то на такий попі не дивлячись прямі спідниці і сукні, та й обтягуючі брюки підкреслюють «площину» фігури.

Але якщо ви думаєте, що тільки дівчата і жінки спантеличені тим, як накачати попу, то сильно помиляєтеся. Про гарні, пружних, підтягнутих сідницях мріють і чоловіки. Адже вони надають фігурі чоловіки не тільки красу, але і роблять її сексуальної в очах жінок. Тому і для представників сильної половини людства відповідь на питання про те, як накачати м`язи попи, також важливий, як і для жінок.

Деякі люди для додання своїх сідницях потрібної форми і обсягу звертаються за допомогою до пластичних хірургів. Звичайно, це найбільш швидкий шлях досягнення бажаного результату. Однак будь-яке хірургічне втручання таїть в собі чимало небезпек виникнення серйозних ускладнень. Чи варто ризикувати своїм здоров`ям заради красивої фігури? Здається, що ні. Тим більше, що надати своїх сідницях пружність і форму можна за допомогою фізичних вправ. Ми розповімо вам, як накачати красиву попу за допомогою досить простих вправ. Їх виконання не зажадає від вас багато часу, значних зусиль і наявності спеціальних тренажерів.

Як правильно накачати попу

Для того щоб добре накачати великий сідничний м`яз і домогтися гарної форми попи фізичні вправи слід виконувати регулярно, дотримуючись певних правил. Наприклад, при виконанні вправ слід стежити за тим, щоб навантаження припадала саме на сідничний, а не на сідничний м`яз. Крім цього збільшувати частоту повтору вправ слід поступово, щоб не травмувати м`язи сідниць, стегна і гомілки.Перш ніж приступити безпосередньо до виконання вправ, слід кілька разів напружити і розслабити м`язи черевного преса, сідниць і стегон. Це дозволить підготувати їх, а також зв`язковий апарат кульшового суглоба до наступних навантажень.

Під час виконання вправ важливо уважно стежити за правильністю дихання. У момент напруження м`язів робиться вдих, а при розслабленні видих.

Як швидко накачати попуНе тільки багато жінок, але навіть і тренера не знають про те, як можна накачати попу швидко, а найголовніше домогтися стійкого ефекту. Поділимося з вами цим секретом.

Швидко надати попі бажаний обсяг і форму вам допоможуть глибокі присідання. Виконуючи їх, стежте, щоб біцепси стегон стикалися з литкових м`язах. Відразу правильно виконати такі глибокі присідання зазвичай не вдається. Але через кілька днів тренувань ви помітите, що виконуєте глибокі присідання вже без особливих зусиль.

При виконанні присідань спина повинна бути рівною. Посилити ефект від даної вправи можна, якщо ви будите виконувати присідання з посиленням, наприклад зі штангою.

Як накачати попу: вправи на роботі

Існують досить прості та ефективні вправи, які допоможуть вам зробити вашу попу пружною і сексуальною. Особлива відзнака цих вправ від всіх інших полягає в тому, що їх можна виконувати в офісі, в транспорті або в аудиторії. Отже, пропонуємо вашій увазі два таких вправи:

  1. Напружуйте і розслабляйте м`язи сідниць в той час, коли ви сидите або стоїте. Виконуйте цю вправу не менше 20 разів кілька разів на день.
  2. Сидячи в транспорті, за робочим столом або біля екрану телевізора, зігніть ноги в тазостегновому і колінних суглобах під прямими кутами. Стопа повинна повністю стояти на підлозі. Після цього піднімайте і опускайте п`яти, не відриваючи шкарпеток від підлоги.

Як накачати попу будинку

Для того щоб накачати попу, зовсім необов`язково купувати дорогі тренажери або абонемент в спортивний зал. Пропонуємо вашій увазі п`ять простих вправ, які ви цілком можете виконувати вдома.

  1. Встаньте на підлозі на коліна і зіпріться об підлогу долонями і ліктями. Спину тримайте паралельно підлозі. Підніміть ногу так, щоб вона утворила з лінією спини рівну лінію. Потягніть носок вниз, а ногу піднімайте вгору якомога вище. Досягнувши ногою максимально можливого високого становища, напружте м`язи сідниць і утримуйте це положення близько десяти секунд. Поверніться в попереднє положення. Повторіть цю вправу тричі кожною ногою.
  2. Виконується лежачи на спині. Руки лежать в сторони від тулуба, а ноги зігнуті в колінних суглобах, стопи повністю стоять на підлозі. Не відриваючи плечі і руки від підлоги, підніміть таз якомога вище. Затримайтеся в цьому положенні на десять секунд, сильно напружуючи сідниці. Поверніться в попереднє положення. Виконайте вправу 6 разів.
  3. Лежачи на спині зігніть ноги в колінних суглобах. Ви повинні спиратися в підлогу п`ятами, а шкарпетки повинні дивитися вгору. Руки лежать уздовж тіла. Повільно піднімайте таз до тих пір, поки стегна і поперек не утворюють рівну лінію. Тепер випрямити одну ногу, перенісши вагу тіла на іншу. Поверніться у вихідне положення і повторіть вправу з іншою ногою.
  4. Початкове положення сидячи на підлозі. Ноги злегка розведені в сторони, а кисті рук лежать на потилиці. Протягом однієї хвилини напружуйте м`язи сідниць і розслабляйте їх.
  5. Ляжте на ліжко на живіт. При цьому ноги повинні звисати з краю ліжка. Зігніть ноги в колінах і трохи розведіть в сторони. Повільно піднімайте ноги вгору, домагаючись значного напруження сідничного м`яза. Потім повертаєтеся в початкове положення.

Крім запропонованих вашій увазі простих комплексів вправ, ви завжди можете знайти більш складні гімнастичні комплекси. Дуже зручно виконувати вправи під керівництвом досвідченого інструктора. Але, на жаль, у багатьох з нас не вистачає часу, а іноді і фінансів на відвідування тренажерного залу. Допомогти вирішити цю проблему можуть записані на відео комплекси вправ спрямованих на надання пружності м`язів сідниць і стегон. Знайти такі комплекси на просторах інтернету дуже просто. Введіть в пошукову рядок запит - Як накачати попу: відео - і виберіть найбільш підходящий вам варіант вправ.Увага, тільки СЬОГОДНІ!