» » » Як накачати стегна?

Як накачати стегна?

Як накачати стегна?
Як накачати стегна?

Кожен з нас мріє мати ідеальну, прекрасну і привабливу фігуру. Очевидно, що в сучасному світі швидкого харчування, стресів і погану екологію досягти такої мети неможливо без хоча б найменших зусиль. В даному випадку плата за гарне здоров`я і красиву фігуру - регулярні заняття фізичними вправами. Сьогодні ми розглянемо те, як накачати стегна. Якщо ви завжди мріяли дізнатися про те, як накачати швидко стегна, то дана стаття допоможе знайти відповіді на всі ваші запитання.

Напевно, для кожного з вас не секрет що лінь тягне за собою слабке здоров`я, поганий настрій і апатію, яка може зіпсувати навіть саму сприятливу ситуацію в бізнесі, особистих або ж соціальних відносинах. У свою чергу, заняття спортом роблять життя більш насиченою та цікавою. Чи не досить боятися пробігтися кілька кіл, присісти пару раз перед обідом, а може, нарешті, то прийшов час зайнятися ранковою зарядкою? Почніть свою роботу над тілом з стегон.

Для початку рекомендуємо почати свої тренування з декількох сетів присідань. У кожному сеті додавайте трохи ваги. Для зменшення навантажень на сідниці можете використовувати підставки під п`яти.

Як накачати внутрішню частину стегнаНасамперед займіться внутрішньою частиною стегна. Для того щоб накачати внутрішню частину берда слід регулярно виконувати такі вправи:

  1. Прийміть сидяче положення на стільці. Візьміть м`яч середніх габаритів і затисніть його між колін. Під час кожного видиху здавлюйте м`яч, намагаючись звести коліна. При видиху - спробуйте розслабити всі м`язи. Регулярно повторюйте сет в 25 разів, що складається із зазначених вище рухів.
  2. Прийміть лежаче положення на підлозі, ноги підняті до верху, руки за головою. Розведіть свої ноги на максимально можливу ширину, потім, поступово і якомога повільніше зведіть їх разом.
  3. Після - підніміть ноги вгору, а свої долоні упріть в підлогу. При кожному вдиху намагайтеся відвести праву ногу в сторону, зберігши початкове положення (прямий кут) у лівої ноги. Продовжуйте руху 2 хвилини поспіль, потім - повторіть всі вправи з правою ногою.
  4. Не забувайте про старий, але ефективному вправі «ножиці». Регулярно виконуйте вправу «велосипед» хоча б по 5 хвилин в день.
  5. Знову прийміть лежаче положення. Ліву ногу зігніть, ступня повинна знаходитися перед коліном правої ноги. Піднімайте праву ногу якомога вище, повторюйте поступальні рухи вгору і вниз близько 50-60 разів, а після - перейдіть до вправ для лівої ноги.
  6. Займіть пряме положення, руки розташуйте вздовж тіла. При видиху опустіть верхню частину тіла до низу, долонями дотягніться до ступень. На початку вдиху зігніть ноги, присядьте, коліна повинні бути спрямовані в сторони. При виконанні вправи докладете всіх зусиль для того щоб не відривати п`яти від підлоги. Середня тривалість подібного сету - 1-2 хвилини.
  7. Займіть положення біля стіни, спираючись на неї долонями. Поступово підніміть праву ногу по діагоналі (до верху і вправо), потім перенесіть її в ліву сторону. Виконайте близько 30-40 рухів і переключіться на ліву ногу.

Як накачати задню частину стегна

Одним з найбільш ефективних вправ для розвитку м`язів задньої частини стегна є комплекс «Доброго ранку!». Вся суть даного комплексу - заняття в стоячому положенні (нахили) зі штангою на плечах. Завдяки подібній методиці можна швидко зрозуміти, як накачати м`язи стегон і втілити в життя свою мету.При початкових тренуваннях особливу увагу приділіть отягощению. Не перестарайтеся з вагою. Часом досить розумно не використовувати штангу на початкових стадіях. Згодом збільшуйте піднімається вага, але в першу чергу звертайте увагу на правильність виконання вправи. При нахилах ваша спина повинна бути прямою, голова піднята, а плечі - трохи відведені назад.

Намагайтеся зберігати одне положення голови при виконанні нахилів. Підняття голи вгору - неприпустимо і небезпечно. Весь вага повинна бути на п`ятах, колінні суглоби обох ніг необхідно зберігати в трохи зігнутому положенні.

Сконцентруйте свою увагу на вправі і правильності його виконання. Чи не відволікайтеся на навколишні фактори. Уважно слухайте своє тіло. При виникненні найменших болів (особливо в спині) припиняйте тренування і переключіться на легку розминку або ж змініть тип вправ.

Як бачите всі перераховані вправи досить легкі, завдяки чому їх можна регулярно виконувати, не докладаючи особливих зусиль. Для більш якісного засвоєння матеріалу ви можете легко знайти і подивитися в мережі відео уроки про те, як накачати стегна. Результат тренувань буде помітний вже через 1-2 місяці. Здоров`я вам і краси!Увага, тільки СЬОГОДНІ!