» » » Як збільшити плечі?

Як збільшити плечі?

Як збільшити плечі?

Красива, рельєфна і сильна чоловіча спина завжди викликатиме заздрісні погляди з боку інших чоловіків і захоплені з боку жінок. Чи не кожен чоловік, навіть той, який займається спортом все життя, має таку спиною. Для того, щоб мати широкі плечі і красивий торс, чоловіки повинні посилено тренувати м`язи спини. При якісних і постійних тренуваннях м`язів спини, можна домогтися розширення плечей. Також, є думка, що для того, щоб розширити плечі, необхідно тренувати дельтоподібні м`язи.

Питання про те, як збільшити плечі, хвилює багатьох хлопчиків-підлітків, молодих людей і чоловіків. В даному питанні є лише один нюанс, про який ви повинні пам`ятати. Краще і швидше за все, вдасться розширити плечі, роблячи необхідні вправи, тільки тим, кому ще не виповнилося 22-23 - х років. Це пов`язано з тим фактом, що формування скелета у чоловіків відбувається саме до цього віку. Далі все це відбувається вже не так швидко, до того ж будуть потрібні більш інтенсивні тренування.

Харчування і вправи для збільшення плечейТакож велике значення в питанні про те, як збільшити ширину плечей, має правильне і збалансоване харчування. Краще підійти до тренування відповідально і скласти не тільки графік виконання певних вправ на м`язи спини, але і графік харчування. Іноді для прискорення росту м`язів, спортсмени застосовують спеціальні білкові дієти або вживають готові білкові суміші. Ви можете вибрати для себе саме той варіант, який вважаєте найбільш підходящим і слідувати йому.

Тренування, звичайно ж, мають найважливіше значення. Виконуючи віджимання, підтягування, вправи зі штангою і гантелями, жими. Більш докладно про необхідні вправах ви можете довідатися з наступної статті - «Як накачати плечі?». До того ж, дуже важливо, щоб всі вправи на ширину плечей, такі як «вертикальна тяга», «армійський жим», «жим Арнольда» виконувалися правильно. Через кілька місяців регулярних тренувань ви відчуєте результат на собі.Увага, тільки СЬОГОДНІ!