» » » Чому відключили воду?

Чому відключили воду?

Чому відключили воду?

Відключення води в будь-який час року є для людей серйозним стресом. Якщо без електрики і газу, наприклад, влітку можна якось обійтися, то відсутність води стає реальною проблемою. Дуже часто її причину багато хто бачить в халатності відповідних відомств і організацій, які, на їхню думку, працюють не оперативно. Однак слід знати, що відключення води в більшості випадків є необхідністю для нормального функціонування загальної системи водопостачання в подальшому. У даній статті ми відповімо на питання, чому відключили воду.

Чому відключають холодну воду

Перед відключенням води, як правило, споживачів повідомляють письмово заздалегідь, при цьому пояснюючи причину припинення або обмеження в наданні послуг. Обслуговуюча організація зобов`язана попередити про відключення холодної води в двох основних випадках - несплати або неповної оплати послуги споживачем, а також у випадках проведення робіт з обслуговування. Під останніми маються на увазі планово-профілактичний ремонт і ремонтні роботи якої централізованої, або внутрішньобудинкової системи забезпечення.

Однак нерідко повідомлень не надходить, і жителі починають подавати скарги до відповідних інстанцій. Але важливо знати, що бувають ситуації, коли допускається відсутність попереднього повідомлення споживача. До них належать випадки загрози або ж виникнення різних аварійних ситуацій в системі забезпечення, а також надзвичайні ситуації та стихійні лиха. У разі останніх нерідко виникає необхідність в усуненні наслідків.

Крім того, воду можуть відключити також через виявлення несанкціонованого підключення. Це відбувається в тих випадках, коли певне обладнання з квартири споживача незаконно підключається до інженерних систем.

Чому відключають гарячу водуГаряча вода відключається по трьох основних причин. Це роботи по реконструкції мереж, профілактичні та ремонтні роботи на мережах, а також профілактичні роботи, що включають заміну обладнання, установку і випробування. Дані процеси готують централізоване теплопостачання до наступного опалювального сезону. Вони спрямовані на підтримку нормального та безаварійного її функціонування в зимовий сезон.

Подібні роботи проводяться, відповідно, в літній час і не повинні перевищувати термін в три тижні. Даний графік є затвердженим, і його дотримання виступає предметом особливого контролю з боку влади міста.

Якщо ж терміни відсутності гарячої води були перевищені, можна звернутися зі скаргою в письмовій формі в обслуговуючу організацію. Крім того, важливо знати, що при наданні послуг з незаконними перервами або незадовільної якості необхідний перерахунок плати за неї.

Вам може бути корисна також наша стаття Чому відключається інтернет.Увага, тільки СЬОГОДНІ!