» » » як прибрати розкид в кс?

як прибрати розкид в кс?

як прибрати розкид в  —?

 ожен гравець прагне зробити свою гру приЇмн≥ше ≥ €к≥сн≥ше дл€ дос€гненн€ кращих результат≥в. ≤нод≥ дл€ цього потр≥бно прибрати розкид куль в  —. јле €к це зробити? —пособ≥в ≥снуЇ трохи, ≥ основн≥ з них ми розгл€немо.

консольн≥ команди

Counter-Strike - це, перш за все, мережева онлайн гра, ≥ багато що залежить в≥д ѕ≥нг (час, витрачений на доставку пакета ≥нформац≥њ до сервера ≥ його в≥дпов≥д≥ назад). –озгл€немо команди, що зменшують п≥нг в залежност≥ в≥д його затримки.  оманди прописуютьс€ в консоль, €ка в≥дкриваЇтьс€ в сам≥й гр≥ при натисканн≥ на клав≥шу "~", розташовану в л≥вому верхньому кут≥ клав≥атури.

  1. ѕри пинге менше 20 ms рекомендуЇтьс€ використовувати команду cl_lw 0, але при б≥льш високому пинге сл≥д утриматис€ в≥д даноњ команди, а використовувати developer 1, fps_max 500 (стандартн≥ developer 0, fps_max 101).
  2. ƒодатково до зменшенн€ розкиду можна додати cl_cmdrate 101, cl_updaterate 101, cl_dynamiccrosshair 0, cl_rate 25000, rate 25000, €к≥ зменшать в≥ддачу, €ка впливаЇ на розкид куль в Counter-Strike 16.

зб≥льшенн€ FPS

ћало хто звертаЇ увагу на FPS, але в≥д нього залежить багато ≥ нав≥ть розкид куль в  — 1.6. FPS залежить в≥д потужност≥ в≥деокарти. ўоб д≥знатис€, €ка к≥льк≥сть FPS видаЇ в≥деокарта на вашому ѕ  - пропиш≥ть в консоль гри команду: cl_fps 1.якщо воно менше 20-40, то зроб≥ть упор в настройках в≥деокарти на продуктивн≥сть, а не на граф≥ку (натискаЇте на робочому стол≥ «¬ластивост≥ комп`ютера» ≥ переходите в налаштуванн€ в≥деоадаптера). ѕ≥сл€ чого в сам≥й гр≥ треба додати в консоль команди: fps_max 101, net_graph 3.

Ќалаштуванн€ геймпле€

Ќезалежно в≥д того, €к≥ у вас сто€ть настройки, рекомендуЇтьс€ зменшити чутлив≥сть мишки. якщо Ї звичка грати на висок≥й чутливост≥, то з кожною грою треба зменшувати њњ в≥дпов≥дною командою до значенн€ 1.7, sensitivity 1.7. ƒодатково пропиш≥ть в консоль команди: m_filter 0, m_pith 0.022, m_yaw 0.045.

 р≥м настройок варто прид≥лити увагу тому, €к стр≥л€ти в Counter-Strike 1.6. якщо ви стр≥л€Їте не черга, то ≥ зменшенн€ розкиду н≥€коњ рол≥ не з≥граЇ. ” кожного зброњ св≥й спос≥б стр≥льби. ѕристр≥л€ютьс€ до вибраного зброњ, можна визначитис€ з ≥ндив≥дуальним методом стр≥льби ≥ вибрати найб≥льш оптимальний вар≥ант. ѕ≥д час стр≥л€нини зверн≥ть увагу на кучн≥сть розкиду, що допоможе вам п≥д час тренувань.”вага, т≥льки —№ќ√ќƒЌ≤!