» » » Як стріляти в кс?

Як стріляти в кс?

Як стріляти в КС?

У нашій статті ми розповімо вам все про правильну і точній стрільбі в культовій грі Контр Страйк, або як її ще скорочено називають КС. Відразу скажемо вам, що ведення одиночних і непрофесійних боїв наперекір відрізняється від боїв командних, де в цілому застосовується тактика і командна гра. Тому дана інструкція призначена в основному для ведення одиночного бою, де, перш за все, все вирішує точність і швидкість стрільби. Ми допоможемо вам навчитися і зрозуміти, як стріляти в КС.

Почнемо з того, що пояснимо вам, куди необхідно стріляти.

спрямованість стрільбиОднозначно, щоб якомога швидше вразити суперника, стріляти потрібно в голову, точно і швидко. Як правило, перша випущена куля влучає в ціль, ну а щоб напевно, стріляйте чергою в 2-3 патрона, тоді у суперника залишиться менше шансів на виживання.

куди цілиться

Найчастіше гравці ціляться противнику в голову, але якщо в даній ситуації це складно, цільтеся в корпус. Але щоб потрапляти в націлені вами точки, необхідно знати про такий параметр гри, як розкид зброї. Під розкидом увазі відхилення в стрільбі, при якому перші кілька патронів летять в ціль, а потім під дією віддачі, кулі починає відкидати від центру мішені, тобто, прицілившись в супротивника і стріляючи чергою, немає повної впевненості, що випустивши підлогу обойми автомата, ви зможете його вразити. Як правило, більша частина куль буде летіти повз ціль, а в цей час противник зможе спокійно вас добити. І тоді, ви себе запитуєте: Я ж в нього пів обойми всадив, а він вистрілив в мене пару раз, і ось, фраг втрачений, а я знову починаю гру заново?Але все ж, як навчиться стріляти в КС? Необхідно розуміти, як відбувається цей злощасний «розкид». Як правило, розкид куль відбувається по траєкторії вгору і трохи в сторону. Найменшим розкидом мають напівавтомати і дробовики. У снайперських гвинтівок розкиду немає, але це в положенні стоячи, сидячи, в русі потрапити практично неможливо, розкид може становити 4-5 метрів. Кулемет також має величезний розкидом. Гвинтівки в цьому плані універсальні. Наприклад, знайомі вам Сиг і Ауг, в альтернативному режимі стрільби, мають більшою точністю і меншим розкидом. А ще більш точну стрільбу можна отримати шляхом темпової стрільби. Тобто, не затиснувши ЛКМ висаджувати в противника обойму, а стріляти по черзі, але швидко натискаючи ту ж кнопку миші, дотримуючись невеликої паузи між чергами в 2-3 патрона. Найвдалішим зброєю в плані розкиду, можна назвати напівавтомат МП5, який рівнозначно стріляє як при переміщенні, так і з нерухомої позиції.

Як стріляти в КС 1.6

По-перше, про розкид. Як ми вже вам пояснили, він спрямований вгору і в бік. Тому, коли ви змушені стріляти чергами, направляйте в супротивника не сам центр прицілу, а його верхню, злегка зміщену в бік частину. Тобто при стрілянині чергою, розкид відбувається вгору, значить цілитися вам необхідно трохи нижче пояса супротивника, і злегка відводячи приціл в сторону. При цьому під час розкиду стовбур підніметься, і буде вражати корпус і голову супротивника, а не стеля кімнати. Розуміння того, як правильно відбувається розкид, приходить з досвідом. Для початку потренуйтеся на ботах, а потім, зрозумівши суть стрільби, можна починати і в онлайні воювати. Тепер про позиції. Якщо вам хтось сказав, що з позиції сидячи стріляти краще, можете сміливо назвати його нубом. Так, можливо в деяких ситуаціях це допомагає, але в основному, присівши при стрільбі, ви підписуєте собі смертний вирок, оскільки в сидячого суперника потрапити простіше, і, погравши небагато, ви самі це помітите. Найкраще стріляти короткими чергами і з перебіжками. Тобто, пальнули - в сторону, пальнули - у зворотний, таким чином, ви робите різкі ривки в бік, або стрейфи. Потрапити в вас стає складніше, але і ви повинні звикнути до тактики ведення бою на ходу. Також не варто стріляти, стрибаючи зі сходів, або різко вибігаючи із засідки, так як ваша несподіванка повністю зводитися нанівець, неточністю стрільби. Пам`ятайте, що перерви між чергами знижують розкид куль, але вірити прицілу не варто, так як він не відображає реального розкиду. Тому тренуйтеся і ще раз тренуйтеся.

А тепер підіб`ємо підсумки, або як правильно стріляти в КС:

  • Стріляти в голову або корпус, не в руки або ноги.
  • Стріляти довгими чергами варто тільки при загороджувальні вогні або на короткій відстані.
  • Напівавтомати або дробовики дієві тільки в коридорах і на невеликих відстанях.
  • Найменший розкид куль доводиться на положення сидячи і стоячи.
  • Завжди стежте за патронами, перезарядка займає час, за яке вас можуть «пришити».
  • Бий першим, багато в чому все вирішує реакція.
  • Перші кулі летять в ціль, краще прицілюється.
  • Чи не стріляти зі сходів, в польоті і з засідки.
  • Під час бігу тримайте гармату на рівні голови суперника.
  • Ніколи не поспішайте прибігти на базу суперника першим, так як вас там явно чекають.


Увага, тільки СЬОГОДНІ!