Де скачати cs?

Де завантажити CS?

Всі ваші друзі вже давно грають в «контру», а ви навіть не знаєте де скачати CS? З цієї статті ви дізнаєтеся, що взагалі таке CS де скачати безкоштовно і як навчитися добре грати.

Сs, він же Counter-Strike, це модифікація відомої гри Half-life, що вийшла ще в минулому столітті. Ця гра оповідає нам про інженера який виявляється свідком аварії в лабораторії, яка потягнула за собою ланцюг дивних подій, пов`язаних з мутаціями телепортації і тд. Загалом як завжди головному герою доводиться все розгрібати. Як потім з`ясувалося движок, на якому була створена гра, виявився дуже просунутим простим і якісним для багатокористувацької гри. Автори вирішили переробити на багато користувачів сюжет під наближений до реальності, а саме - протистояння терористів і членів контр-терористичного підрозділу. І вони потрапили прямо в ціль.Доповнення до гри Half-life стало випускатися окремо від самої гри, воно стало модифікуватися, починаючи від версії 1.0 до нинішньої 1.6. Незважаючи на прогресуючі технології і можливості сучасних комп`ютерів, популярність цієї гри досі не спадає. А пов`язано це з неймовірно простим, зрозумілим, активним геймплеєм, де люди по всьому світу можуть зустрітися разом і битися проти іншої такої ж групи людей. Цю гру можна зустріти на прилавку в будь-якому магазині комп`ютерних ігор або на сайті https://store.steampowered.com. І все-таки, де можна скачати CS 1.6 безкоштовно? Відповідь проста. Безліч ресурсів надають можливість скачування цієї гри, наприклад з сайту contra.ws (скачати Counter-Strike.exe, 256 Мб). Файл установника важить трохи більше 250 Мб, тому скочується він досить-таки швидко навіть у тих, у кого низька швидкість інтернету. За допомогою даної гри ви зможете грати по інтернету з живими людьми і набиратися досвіду.

Але як бути якщо на серверах вже грають досвідчені гравці проти яких навіть з-за рогу то вийти страшно? Нічого, для цього розробники придумали Ботів. Це комп`ютерні противники, для яких можна змінювати складність, тому додавши собі на рівні кілька таких і виставивши їм складність «новачок» ви сміливо зможете тренуватися у стрільбі з різних видів зброї, а так само вивчати карти, щоб краще в них орієнтуватися. Щоб дізнатися, де скачати CS 1.6 безкоштовно та ще й з цими самими ботами, клікніть на це посилання: скачати Counter-Strike з ботами. З цією версією гри ви безумовно зможете також грати через інтернет. Так само CS 1.6 можна знайти на різних торрент-трекерах, як наприклад torrentino.com.Ну а що робити якщо не виходить грамотно будувати тактику або дуже швидко цілитися в голову? На цей випадок придумані чіти. Це комп`ютерні програми, за допомогою яких ви можете бачити ворогів через стіну, швидко або безшумно бігати, автоматично стріляти в голову і т.д. Звичайно, це не зовсім чесно. Але на війні, як то кажуть, всі засоби хороші. Включіть ці програми, і нехай все вороги думають що ви професійний гравець і вам немає рівних, все одно, пройде час ви таким станете, наберетеся досвіду, і вам вже не доведеться ні кому ні чого доводити. Дак де скачати чіти CS 1.6? Перейдіть за наступним посиланням і отримаєте все відразу: завантажити чіти для CS:

  • Wall hack - здатність переглядати через стіни,
  • AIM - автоматичне прицілювання в голову (або іншу частину тіла, це можна налаштувати),
  • Speed hack - прискорення стрільби або бігу.

Але якщо ви вирішили не вдаватися до допомоги таких програм, то ось декілька порад як навчитися добре грати:

  • Грайте в навушниках і вчіться слухати звідки чутно постріли, кроки, цокання бомби.
  • Дивіться на радар, стежте за тим, де вмирають ваші напарники, що говорять живі, просять чи допомоги.
  • Вчіться стріляти з основних видів зброї: АК-47, M4-A1, DesertEagle, AWP. За своїми характеристиками вони обходять всі інші види зброї.
  • Міняйте поле бою: рівні тільки наодинці з ботами, Public-сервера (в народі - м`ясо), сервера DeathMatch, де після смерті сразуже відроджується зі зброєю в руках, матчі команда на команду - 5 на 5.

Приділяйте багато часу грі, і вам не буде рівних!Увага, тільки СЬОГОДНІ!