» » » Як навчитися грати в кс?

Як навчитися грати в кс?

Як навчитися грати в КС?

Будь-любитель комп`ютерних ігор хотів би досконало грати в Counter-Strike. Що для цього потрібно? Як навчитися грати в КС? Адже просто увірватися в цей світ не вийде, спочатку потрібно опанувати ази, а решта додасться з досвідом, який вам ще належить збирати дуже довгий час.

Кілька правил для новачка

Для початку ви повинні опанувати основною зброєю в CS і знати його властивості (віддача, поведінку тощо), основними видами зброї прийнято вважати: m4a1, AK-47, Deagle, Awp, Usp, Galil, Glock, Famas. Також потрібно знати основні карти. Серед них можна виділити de_dust2, de_inferno, de_cbble, de_tuscan, de_nuke, de_train, de_mirage.

На початку раунду намагайтеся швидко закупитися і не використовуйте режим автопокупок (F1). Для гри в Counter-Strike вам будуть потрібні хороші навушники, щоб чути все дрібні деталі (кроки супротивника і тд), в цій грі звук може сильно вплинути на вашу долю.

Не нехтуйте радаром, не виймайте його. Не стріляйте довгими чергами (10-20 патронів), ідеально підходять черзі по 2-3 патрона, а на великих дистанціях і зовсім краще стріляти по одному патрону. Довгі черги підходять для рідкісних ближніх боїв.

Чи не метушіться і не бігайте в хаотичній манері, на території ворога слід пересуватися при затиснутою клавіші Shift (повільна ходьба).Потрібно враховувати, що швидкість пересування безпосередньо залежить від обраного вами зброї. Здається зрозуміло кожному, що швидкість бігу з ножем відрізняється від швидкості пересування з AWD. Це потрібно враховувати, так як, одного разу, це може вирішити вашу гру в долі, а може навіть результат раунду, або всієї гри.

Використання ліхтаря в грі дуже суперечливе. Більшою мірою він видає вас супернику, в меншій мірі ліхтар висвітлює вам шлях.

При появі ворога, не стійте, але і не бігайте по прямій, використовуйте клавіші A і D для бігу в різні боки. Якщо в вас кинули бойову гранату (HE), біжіть їй назустріч - це знизить шкоди. Приблизно та ж ситуація і з flash-гранатами, але від неї потрібно відвертатися на 180 градусів - це в меншій мірі засліпить вас. Ви не зможете бачити ворога чітко, але принаймні зможете його взагалі бачити.За сходах краще забиратися тихо (затиснута клавіша CTRL), так ворог вас не почує. Знання англійської мови вам можуть допомогти в грі - можна прислухатися до командам по рації, іноді там можна почути дуже корисні речі.

У командній грі (особливо 5х5) не бійтеся жертвувати собою заради всієї команди, такі дії часом приносять перемогу. Намагайтеся не стріляти в русі - дуже страждає точність. Не купуйте новий бронежилет, якщо від старого залишилося ще понад 25%.

Не кидайтеся на ворога, бажано підкрадатися до нього тихо, користуючись картою. У грі головним вашим противником є ваше хвилювання. Вірте в себе і свою команду.

Варто враховувати особливості деяких карт. Наприклад, існують скрипучі двері, враховуйте це. Цим можна скористатися і підстерегти ворога, а якщо вам потрібно відкрити такі двері, то можна для цього використовувати будь-які предмети, щоб самому не підставлятися, адже за дверима вас може підстерігати хитрий суперник.

Не забувайте, що в Контер Страйк можна прострелітьлюбую стіну, двері або стелю. Тобто ховається за ними ворога можна поранити або навіть убити.

Не варто для гри використовувати чужі конфігурації. Потрібно виробити свою, але це прийде пізніше з досвідом. А найкращою тренуванням для вас і команди є перегляд демо-роликів гри професійних команд і гра на CSDM-серверах.

КС не для одинаків

Counter-Strike - це командна гра, пересування краще здійснювати в парі, це ефективніше дій одиночного гравця. Також можна заготовити свою манеру поведінки на полі битви заздалегідь, щоб уникнути суєти і плутанини.

І все ж - як навчитися добре грати КС? Питання одночасно простий і складний. Повноцінної відповіді на нього. Все приходить з досвідом, але приходить не до всіх. Спробувати варто. Можливо, ви і є майбутній професійний гравець в Counter Strike, яких в світі не знайдеться і сотні. Тепер ви знаєте як навчитися грати в кс, тепер ваша черга.Увага, тільки СЬОГОДНІ!