» » » Як грати на арте?

Як грати на арте?

Як грати на арте?
Як грати на арте?

Не так давно зареєструвалися в World of Tanks і не зовсім розумієте, що означає арту, і як на ній грати? Тоді ця стаття для вас.

Артою (скор. Від артилерії) називають самохідну установку артилерії, яка використовується в якості підтримки та має величезний радіус ураження. Найчастіше арту застосовують для знищення важкої техніки супротивника.

Перші кроки

 1. Отже, запускаємо клієнт гри і заходимо під своїм обліковим записом в ангар.
 2. Далі вибираємо серед своєї техніки арту і натискаємо напис «В бій!»
 3. Чекаємо запуску гри ... І ось тут-то починається найцікавіше.

вибір позиції

 1. Перед вибором свого місця розташування аналізуємо склад противника.
 2. При відсутності швидких машин (т-54) не поспішаючи вибираємо свою позицію або прискорюємося в протилежному випадку.
 3. Якщо ваша арту дуже сильно неповоротка і має низьку маневреність, то рухаємося виключно задом до позиції, і відповідно навпаки, маючи гарну мобільність.
 4. Вибираючи свою позицію біля кущів, стаємо не в них, а за ними, таким чином ми знижуємо отримання шкоди від прострілів і заодно підвищуємо свою маскування.
 5. Переміщаємося після заняття бажаної позиції
 6. Упевняємося в тому, що зі своєї позиції дістаємо своїми снарядами до можливого місця дислокації арти противника, якщо ж після засвіти бачимо, що відстань дуже велика, то під`їжджаємо на місце, доступне для відкриття вогню.
 7. Порада. При прориві одного з флангів не закриваємо його своїм танком, а акуратно переїжджаємо на інший фланг.

Стрільба

 1. Займаємо позицію.
 2. Перезаряджати і при русі ворога лицем до вас вистрілюємо в нього. Якщо ж ворожий танк рухається боком і у нас заряджений ОФ, то вдарив МТО. Якщо ж заряджений ББ, то цілимося в вежу, так як при вдалому попаданні дуже висока ймовірність підбиття гусениці.
 3. Періодично здійснюємо постріли по місцях передбачуваного руху противника.
 4. Також уважно спостерігаємо за змінами ландшафту (дерево, що впало, зламаний паркан).

ціліДля цілей вибираємо ті танки, втрата яких негативно позначиться на боєздатності всієї команди. Так, наприклад, до одним із пріоритетних цілей відносять повільні танки і танки, що знаходяться в самому верху списку.

Тепер ви знаєте, як грати на арте. Маючи досвід, не складе великих труднощів грати в такі комп`ютерні ігри, як WoT.Увага, тільки СЬОГОДНІ!