» » » Що збирати аксу?

Що збирати аксу?

Що збирати Аксу?

Акс - один з найбільш твердолобих танків в доті. Танки у всіх ММО-іграх зазвичай підходять для початківців гравців. Axe - Mogul Kahn не є винятком. Великий запас ХП і скилл, апающій броню, істотно підвищують шанси новачкам не злитися в першому ж замісі. Якщо ви хочете навчитися грати за цього персонажа, пропонуємо вам гайд по Аксу.

Головне завдання Акса

Завдання Акса - агріть на себе всіх ворогів. У цей час союзники, які стоять поруч, живі і здорові Коцан супротивників. Агрятся противники при використанні крику (Berserker`s Call). Заклинання працює в радіусі 300. При цьому у противників збивається каст, якщо поруч стоїть інвізер, то він виходить з інвізе. Броня Акса на час дії спелла підвищується.

Пассівка Акса (Counter Helix) дає шанс того, що шкоди отриманий ним, повернеться всім оточуючим ворогам в радіусі 300. Відмінно допомагає фармить. Чим більше мобів вас мутузить, тим швидше у них витрачаються життя.

Ульта створена для добивання ворогів. Вона або завдає кілька шкоди (150/250/300), або вбиває ворога, якщо його запас хп менше, ніж 300/450/625. Тому не юзайте її проти здорових ворогів. Недобитка, проти якого ви використовуєте Ульт не врятує топовий скилл ні Абадон, ні Омнікнайта.

збираємо АксуЩо збирати Аксу в доті, пов`язано зі стилем його гри. Стиль полягає в постійному отхвативаніі дамага. Тому потрібно постійно піклуватися про броні, про кількість хітів і про швидкість їх відновлення. Тому на самому початку беремо Stout Shield і 9 деревинок (Ancient Tango of Essifation), яких повинно вистачити до тих пір, поки назбираємо на кільця регенерації. На цьому етапі не потрібно сильно зариватися вперед. Бігайте близько ворожих героїв. При цьому час від часу буде діяти пасивний навик, від якого шкоди отримуватимуть як герої, так і моби ворогів.

Купивши два Ring of Health можна звістку себе нахабніше. Ви помітите, що збирати Аксу всіх Крип стало значно комофртнее. Купуємо Vitality Booster і збираємо з нього, а також з щита і одного з кілець Vanguard (блок шкоди, регенерація і бонус до хітам - це те, що нам треба). Наступний артефакт - Phase Boots. Тепер можна швиденько увірватися в орду Крип, завалити їх (Counter Helix вам в поомщі) і звалити. Далі беремо Planewalker`s Cloak і Helm of Iron Will і збираємо з них і залишився кільця Hood of Defiance. Тепер не тільки дамагділери, але і маги ворога нам не страшні.

Першим крутим артефактом повинен стати Heart of Tarrasque (додавання великої кількості сили і ХП, а також відмінна регенерація). Далі на ваш розсуд: можна або брати Blade mail, яка зробить атаку по вам ще сумнішою для ворога, ніж вона є, або накопичити грошей і взяти Mjollnir, який підвищить шкоди, швидкість атаки і буде постійно пускати блискавки по ворогам. У залишився слот поміщаємо ще один Heart of Tarrasque. Тепер можна сміливо йти до перемоги.Увага, тільки СЬОГОДНІ!