» » » Як відбілити зуби за 1 день?

Як відбілити зуби за 1 день?

Як відбілити зуби за 1 день?
Як відбілити зуби за 1 день?

Білосніжну усмішку ми бачимо у зірок в глянцевих журналах, на екранах кіно у знаменитих акторів і актрис. Краса вибілених зубів засліплює, і багато хто прагне отримати її у себе, шукають способи, ніж можна відбілити зуби, незважаючи на те, що натуральний колір зубів ніколи білим не буває. На сьогоднішній день існує чимало способів швидко відбілити зуби.

Як відбілити зуби за 1 день у стоматолога

Сучасні технології в стоматології дозволяють відбілити зуби навіть не за 1 день, а за 1 годину часу пацієнта. Не поспішайте радіти, адже не тільки перед домашнім відбілюванням необхідно готувати зуби, але і перед клінічним. Таку процедуру обов`язково потрібно проводити так, щоб не виникло жахливої чутливості зубів, коли людині боляче торкатися зубами до холодного і дуже теплому. Чутливість зубів може стати побічним ефектом клінічного відбілювання зубів. Поставтеся до цього серйозно, так як чутливість може з`явитися прямо під час процедури, яку доведеться зупинити на час. Мабуть, такого ефекту ніхто не захоче.Найкраще провести до клінічного відбілювання зубів професійну чистку, щоб вибілювали НЕ зубні відкладення, а тканини зуба. Також протягом тижня до відбілювання слід користуватися пастами або гелями з вмістом фтору. Завдяки фтору тканини зуба будуть вже не такими вразливими до впливів навколишнього середовища, а саме, до відбілювання. Така підготовка може тривати довше, ніж один день. Але саме відбілювання займе лише годину. Тому, готуючись до відповідального події, подбайте заздалегідь про свої зуби.

Як відбілити зуби за 1 день в домашніх умовахУ домашніх умовах відбілювання зубів за 1 день також веде за собою ряд неприємних наслідків. Наприклад, роздратування м`яких тканин і та сама чутливість зубів до температурних змін. У разі серйозних змін людина повинна в обов`язковому порядку звернутися до стоматолога. А тепер все ж звернемося до народних рад, як відбілити зуби за 1 день:

  • Перекис водню, звичайно, доступне і швидкодіючий засіб, але дуже небезпечне. Ви отримаєте вибілені зуби за короткий час, але, на жаль, без емалі. Користуватися таким засобом просто - полощіть зуби, але не ковтайте.
  • Допомагає швидко відбілити зуби деревна зола. За 1 день вони, безумовно, не стануть білосніжними, але помітно посветлеют. У золі присутній гідроксид калію, який і створює ефект відбілювання зубів. Особливі кристали гідроксиду калію дозволяють видаляти наліт навіть в самих важкодоступних місцях. Саме вони можуть створювати загальне враження пожовклих зубів. Часто використання деревної золи пошкоджує емаль, але вам даний засіб потрібно лише на 1 день, тому можна не турбуватися. Спосіб застосування: або змішайте золу із зубною пастою, або помістіть її прямо на зубну щітку і вперед!
  • Перед важливою зустріччю потрібно знати, як відбілити зуби за 1 день, але необов`язково домагатися кришталевої білизни. Тому порекомендуємо ще один перевірений часом спосіб відбілювання зубів будинку. Звичайна сода дозволить відбілити зуби, але знову ж таки, зашкодить емаль. Можливо варто не шкодувати часу або грошей для такої серйозної справи? Спосіб застосування: ви можете помістити соду на марлю і протирати їй зуби, а можете насипати на зубну щітку і чистити зуби, як зазвичай. Крім того, використовувати соду можна і спільно із зубною пастою.

Безумовно, ідеально відбілити зуби за 1 день в домашніх умовах нереально, а ось в кабінеті у стоматолога ефект буде помітний, як ми вже писали, за 1 годину. А якщо жодним чином не встигаєте домогтися результату, то після важливої події вам завжди прийде на допомогу Фотошоп!Увага, тільки СЬОГОДНІ!