» » » Як відбілити зуби содою?

Як відбілити зуби содою?

Як відбілити зуби содою?

Відбілювання зубів стало дуже модним процедурою. Але ж були в історії людства часи, коли модним було мати чорні зуби і юні панянки-модниці чорнили їх різними сумішами на основі дьогтю. Зараз навіть страшно уявити таку красуню. Звичайно, зуби відбілювати найкраще у стоматолога - це безпечно і швидко, також можна використовувати дорогі відбілюючі пасти, призначені спеціально для відбілювання. Але якщо у вас немає часу або коштів на таку процедуру, то можна вдатися до домашнього способу. Для цього треба знати, як відбілити зуби содою.

Коли можна вибілювати зуби содою

Сода при чищенні зубів истончает зубну емаль. Щоб зважитися на цю процедуру, треба бути впевненим, що ваша зубна емаль не страждає від дефіциту мінеральних речовин. Щоб вона була міцною, треба їсти багато натуральних овочів, фруктів, кисломолочних продуктів, сиру, сиру. Особливо корисна в цьому відношенні морська риба і морепродукти. Крім того, добре постійно чистити зуби фторосодержащее пастою. Добре зміцнює мінеральну тканину зубів напій з меду і яблучного оцту. При постійному його вживанні також зміцняться волосся, нігті і кістки. Якщо ви вважаєте, що ваш організм насичений усіма мінералами, то можна починати відбілювати зуби за допомогою соди.

відбілювання содою

Треба чітко запам`ятати, що частіше, ніж раз на тиждень, цю процедуру проводити небажано. Сода для зубів - як порошок для глянцевої поверхні плити: дряпає! Тому заведіть собі правило, що щопонеділка (наприклад) ви починаєте чистку зубів по-іншому. Спочатку ретельно прополощіть рот водою. Потім змочіть щітку в воді і занурте в соду. Потім чистите зуби, як зазвичай. Прополощіть рот найретельнішим чином, щоб соди не залишилося в дрібних тріщинах і проміжках між зубами. Потім можна почистити зуби звичайною пастою.

щадний варіантЯкщо ви ставите питанням, відбілює чи сода зуби, то можете не хвилюватися. Звичайно, відбілює. Ефект є, просто не такий помітний, як після відвідування стоматолога. І ще менше він буде помітний, якщо ви скористаєтеся щадним способом відбілювання. А полягає він в наступному: соду спочатку треба розчинити в невеликій кількості води, а потім занурити в розчин щітку. Частинки соди не зможуть подряпати поверхню зубів, вони розчиняться. Але і очищуючий ефект буде несильним.

Якщо потрібен швидкий результат

Багато хто цікавиться, чи можна содою відбілити зуби швидко? Так, звичайно, ефекту можна добитися хорошого. Якщо виникла така ситуація, що треба терміново виглядати добре, то використовувати соду для відбілювання можна щодня, поки не досягнете потрібного результату. Але чистка содою кожен день шкідлива, це доведено стоматологами та багатьма експериментаторами, які вже зіпсували свої зуби.Увага, тільки СЬОГОДНІ!