» » » Чи шкідливо відбілювання зубів?

Чи шкідливо відбілювання зубів?

Чи шкідливо відбілювання зубів?

Останнім часом відбілювання зубів стало прерогативою не тільки публічних людей. Все більше і більше звичайних громадян прагнуть зробити свою посмішку білосніжною. Головна причина цього полягає в тому, що послуги з професійного відбілювання стали доступнішими і поширеніший. Якщо раніше знайти дантиста, що виконує відбілювання зубів, було досить складно, сьогодні зробити посмішку білосніжною можна мало не в кожній більш-менш серйозної стоматологічній клініці. До того ж за останнє десятиліття на ринку з`явилося безліч препаратів для "домашнього відбілювання" зубів. Однак так чи нешкідлива сліпуча усмішка? Самі стоматологи не приховують, що відбілювання зубів шкідливо і в більшості випадків ця процедура не проходить безслідно. Чому?

Справа в тому, що у кожної людини зуби мають свій унікальний відтінок. Так, наприклад, у одних він тяжіє до сірого, у інших - до жовтого. Колір емалі у людей закладається, за деякими відомостями, на генетичному рівні. Тому, як би ми не намагалися "стандартизувати" наші посмішки під один колір - це неможливо. Навіть, якщо ви втечете до всіх існуючих способів відбілювання, рано чи пізно ваші зуби все одно знайдуть природний колір. А ось збитки, яких завдала відбілювання, нікуди не зникне.

Які наслідки відбілювання зубів?

Ні для кого не секрет, що під час відбілювання здійснюється серйозний вплив на зубну емаль. В результаті вона стає істотно тонше. Крім цього, на емалі з`являються мікротріщини і інші непомітні на перший погляд ушкодження. Ще одним мінусом відбілювання може бути "зворотний ефект", в результаті якого зуби стають з часом темніше, ніж були до процедури. Це пов`язано з тим, що емаль після стороннього впливу стає більш чутливою до осідання барвників (кава, чай і т.п.). З`явилися тріщини "забиваються" барвниками і зуби стають нерівномірними по відтінку.Продовжуючи розмову про те, чи шкідливо відбілювання зубів, слід сказати, що навіть самі м`які інноваційні засоби без абразивів містять в своєму складі різноманітні перекису. Іноді ці речовини завдають шкоди ясен. Так, наприклад, непрофесійні спроби домашнього відбілювання нерідко закінчуються опіками ясен.

Кому краще відмовитися від ідеї відбілювання?

Отже, ви все ж збираєтеся зробити відбілювання зубів - мінуси, описані вище, вас не зупиняють? Тоді візьміть до уваги наступну інформацію. Вибілювати зуби вкрай небажано людям, які мають проблеми з карієсом і чутливістю емалі. "Голлівудська усмішка" тільки посилить ці неприємності. Тому перш, ніж братися за відбілювання, потрібно вилікувати карієс і інші захворювання зубів.Увага, тільки СЬОГОДНІ!