Як збільшити бюст?

Як збільшити бюст?

Висока, повна, гарна груди - це об`єкт уваги сильної статі і мрія будь-якої жінки, тому різні способи по збільшенню грудей користуються у слабкої статі таким попитом.

На сьогоднішній день відомо безліч способів збільшення грудей - починаючи від спеціальних дієт, що складаються з продуктів сприяють збільшенню грудей, і закінчуючи пластичною хірургією. Також відомі способи збільшення грудей, засновані на спеціальних вправах, спеціальні креми, ліках і гормонах: всі вони обіцяють в короткі терміни, без особливих зусиль зробити собі груди своєї мрії.

Так, як збільшити бюст і що вибрати, якщо, як виявилося, в розпорядженні дам тисячі способів добитися бажаного? Наскільки це дієво і чи варто вірити обіцянкам?

Продукти харчування, що сприяють збільшенню грудей

Красиві груди хочуть мати все, а ось під скальпель лягати ось так відразу без боротьби нікому не охота. Тому пропоную пробігтися по списку продуктів, які, на думку деяких, збільшать бюст.

  • Білокачанна капуста - народна медицина рекомендує вживати жінкам в їжу цей овоч для безопераційного збільшення своїх грудей. Капуста, безумовно, корисна для людського організму, проте, останні дослідження показали, що навіть якщо ви будете поїдати капусту тоннами, груди у вас від неї не виросте, хіба що ви два невеликих качана в ліфчик покладіть.
  • Чай з молоком - ще один продукт, який, за рекомендаціями народної медицини, може вплинути на зростання молочних залоз. Молоко містить багато вітамінів, а чорний чай сприяє кращому засвоєнню корисних речовин. Підтверджень того, що даний напій сприяє збільшенню грудей - немає.
  • Бобові - є теорія, що горох, квасоля, боби сприяють росту грудей. Якщо вірити вченим, то ці продукти сприяють підвищенню пружності грудей не більше, ніж капуста.
  • Мед з волоськими горіхами - це ласощі добре впливає на шкіру, потенцію, зміцнює здоров`я і самопочуття, тому його рекомендують приймати для загального оздоровлення організму.
  • Рисова каша безумовно корисна для грудей, але для цього її не потрібно їсти, з неї потрібно на ніч робити обгортання для грудей, а вранці після душу змащувати груди ромашковим настоєм. Від цих процедур груди у вас не виросте, але шкіра стане ніжною, м`якою, гладкою і шовковистою.
  • Жирна їжа, звичайно, може допомогти збільшити груди, але є ризик, що разом з грудьми у вас збільшиться і вага.

Як швидко збільшити бюстШвидкий, простий і невитратний спосіб збільшити бюст відомий з незапам`ятних часів - купити спеціальну білизну з поролоновими підкладками. Крім цього, в жіночому арсеналі знайдеться безліч різних способів візуально збільшити і підняти груди.

Медикаментозне збільшення бюста

Фармацевтика не могла залишитися осторонь, коли є стільки бажаючих збільшити бюст. Безопераційні методи будуються на застосуванні спеціально розроблених препаратів, мазей, кремів і т.д. До складу багатьох таких препаратів входять фітоестрогени, рослинні речовини, близькі за своїми властивостями до жіночих гормонів, що сприяють прискоренню обміну речовин і притоку крові до проблемній зоні.Застосування подібних засобів і справді може допомогти збільшити груди, проте, цей ефект буде нетривалої дії.

апаратний масаж

Постійно рекламовані техніки зі збільшення бюсту - вакуумний і апаратний масаж - можуть дати бажаний ефект, особливо, якщо його проводять на професійному обладнанні. Однак будьте готові до того, що вам доведеться повторювати процедуру для підтримки отриманого ефекту кожні два тижні.

Збільшити бюст в домашніх умовах

У продажу є різні методики і вправи для збільшення бюста в домашніх умовах: відеокурси спеціальних вправ, спрямованих на певну групу м`язів, помпи для збільшення грудей, які забезпечують приплив крові і т.д.

Фізичні вправи в допомогу

Спосіб по збільшенню грудей без допомоги лікарів - комплексні вправи на розвиток і зміцнення грудних м`язів. І, як показує практика, даний метод дає результати: після тренування ваші груди буде виглядати більш підтягнуто і апетитно. Однак не варто сподіватися на те, що вправи посприяють збільшенню молочної залози - форма і величина грудей закладена генетично, а отже звичайними засобами її змінити не вдасться. Можна тільки поліпшити те, що у вас є, але не можна отримати те, чого у вас ніколи не було.

ендопротезування грудей

Спосіб, до якого продовжують вдаватися мільйони жінок - ендопротезування, яке застосовується понад півстоліття. Цей метод вважається надійним, ефективним і затребуваним, не дивлячись на можливі наслідки. На консультації пацієнтка разом з хірургом обумовлюють форму, розмір імплантанта, а також місце розрізу. На сьогоднішній день це самий дієвий і довгостроковий спосіб отримати груди своєї мрії.Увага, тільки СЬОГОДНІ!