» » » Як збільшити груди без операції?

Як збільшити груди без операції?

Багато жінок мріють про пишних грудей. Деяким здається, що пластична операція - це єдиний спосіб вирішення проблеми, але це не так. Для того, щоб збільшити груди, зробити її пружною і підтягнутою в наш час існує безліч способів не вимагають пластики та іншого хірургічного втручання.

Гелі та креми

Гелі та креми призначені для збільшення грудей містять гормон фітоестроген. Завдяки гормону обмінні процеси в жіночому організмі прискорюються, збільшується приплив крові, і розмір грудних м`язів стає більше. Для того, щоб максимальний ефект був досягнутий, креми і гелі слід використовувати регулярно протягом довгого часу.

вакуумний масаж

Вакуумний масаж є найпопулярнішим способом для збільшення розміру грудей без використання таблеток. Полягає він у тому, що на груди накладаються спеціальні вакуумні банки, що мають певний тиск, за рахунок тиску чиниться на грудні залози потік крові збільшується. Дану процедуру рекомендується повторювати щомісяця, інакше ефект протримається недовго. Послуга вакуумного масажу є практично в кожному косметичному салоні. Для кращого результату подбайте про своє харчування. У раціон харчування слід включити бобові (горох, квасоля, соя) і зернові культури.

бюстгальтери

У багатьох країнах свою популярність набирають спеціальні бюстгальтери, які мають здатність підняти груди і збільшити її на розмір. Секрет таких бюстгальтерів у вакуумному впливі. Бюстгальтер потрібно носити протягом 11 годин щодня. Більшість жінок вважають за краще надягати такий бюстгальтер на ніч, але досягти кращого результату можна, перебуваючи у вертикальному положенні.

вправи

Для збільшення грудей існують спеціальні фізичні вправи. До таких вправ відносяться віджимання від підлоги, міцні натискання один на одного долонь, що знаходяться на рівні грудей, заняття з гантелями або на певних тренажерах. Зміцнюючи грудні м`язи, можна посприяти збільшенню обсягу грудної клітини. На додаток використовуйте вправи, які зміцнюють м`язи спини.

масажМасаж - це один з найефективніших способів сприяють збільшенню тканини. При масажі рекомендується використовувати лосьйон. Масаж посилить кровообіг, чим і посприяє зростанню грудей, а також її пружності. Масажувати груди потрібно обома руками круговими напрямками, починаючи від її верхньої частини, і, закінчуючи пахвовій западиною.

гормональні препарати

Прийом жіночих гормонів може спровокувати зростання грудей. Але пам`ятайте, що це не безпечний спосіб. Крім дії на ріст грудей, гормони мають вплив на інтенсивність росту клітин злоякісних і доброякісних пухлин. Тому перш ніж почати вживати гормони, обстежтеся у лікаря.

аутотренінг

У наш час дуже популярним стає метод самонавіювання. Такий метод дозволяє управляти організмом за нашим бажанням. Але дієвість аутотренінгу стоїть під великим знаком питання. Якщо ви не є пропаленим скептиком, спробуйте цей спосіб. Лежачи перед сном, розслабтеся. Уявіть, як ваш організм починає наповнюватися потоком тепла від самих кінчиків рук і ніг. Тепло має рухатися до вашої грудей, поступово наповнюючи тіло харчуванням і киснем. Розмір грудей почне збільшуватися за рахунок зростання нових клітин. Деякі кажуть, що даний метод самонавіювання діє.

Особливу роль у збільшенні грудей грає вік жінки. Дорослим жінкам набагато складніше вплинути на розмір своїх грудей, ніж дівчатам, які знаходяться в періоді статевого дозрівання.Увага, тільки СЬОГОДНІ!