» » » Як в домашніх умовах збільшити груди?

Як в домашніх умовах збільшити груди?

Як в домашніх умовах збільшити груди?

Збільшити груди в домашніх умовах без пластики, як пишуть, можливо. В основному на розмір жіночих грудей впливає величина молочної залози і кількість жирової тканини. Воно залежить від числа жіночих гормонів. Чи можна піти наперекір природі і вдома самим збільшити груди? Спробуємо детально розібратися в цьому питанні, на думку фахівців і досвід жінок.

Як збільшити груди самостійно

  • Збільшити груди в домашніх умовах за допомогою косметичних кремів і гелів. Судячи з досвіду жінок, деякі препарати помітно підвищують пружність і еластичність грудей, є профілактикою обвисання. Але впливають вони безпосередньо на шкіру, а не змінюють розмір самої молочної залози. Кардинально збільшити груди таким чином не можна, але поліпшити її форму, підтягти і зробити більш привабливою реально. Думка фахівців: подібні креми і гелі містять зазвичай статеві гормони або рослинні речовини, які імітують функцію жіночих статевих гормонів. Ці речовини порушують гормональний баланс. З цієї причини, якщо Ви застосовуєте ці косметичні засоби, Вам необхідно стежити за рівнем гормонів і регулярно здавати аналізи. Безпечними дані препарати не назвеш, при тому що гормони наносяться прямо на молочну залозу і впливають саме в ній.
  • Як в домашніх умовах збільшити груди? Допоможуть хмелеві шишки. Ось поради жінок, що випробували дану методику: 1 ст.л. хмельових шишок потрібно залити 1 склянкою окропу в термосі. Нехай вміст настоїться протягом 6-7 годин. Пити настій слід перед їдою по половині склянки. Через 16 днів груди помітно наповнюється. Думка фахівців: жіночі груди дійсно наповнюється, але не збільшується. Хоча ефект виглядає, як збільшення грудей. Справа в тому, що хміль містить в собі фітоестрогени, які є аналогами жіночих статевих гормонів. За таким же принципом збільшується розмір грудей при прийомі гормональних протизаплідних. Але крім набрякання грудей хміль може привести до серйозних змін в організмі жінки, тому перед застосуванням цього методу, не полінуйтеся і зверніться до свого лікаря за порадою. Адже в інтернеті індивідуальний огляд і консультацію провести неможливо.
  • Збільшити груди в домашніх умовах допоможе секс, але на це знадобитися час. Чи знали ви, що жіночі груди дуже швидко реагує на проблеми в сексуальному і особистому житті жінки. Під час приємних жінці ласк, груди злегка збільшується і напружується. При оргазмі в кров потрапляють особливі гормони, які також сприяють поступовому невеликого збільшення грудей.
  • Як збільшити груди вправами? Для цього необхідно зміцнювати велику і малу м`язи грудей. Перша вправа полягає в тому, що Ви повинні зігнути руки в ліктях на рівні грудей, зчепивши пальці. Долайте опір і витягайте руки в сторони. Друга вправа потрібно виконувати близько стіни. Витягнутими вперед руками спирайтеся на стіну. Згинайте руки в ліктях, наближаючись до стіни, і різко відштовхуйтеся. Повернутися до стіни Ви повинні на витягнутих вперед руках.
  • Цікавлячись, як в домашніх умовах збільшити груди, не забувайте про те, що природним шляхом цей процес відбувається під час вагітності. Основні зміни форми грудей відбуваються саме при вагітності через її збільшення, а не при годуванні грудьми, як помилково думає багато хто. Вибравши поганий, що не підтримує збільшилася груди, бюстгальтер, Ви ризикуєте отримати так звані "вушка спанієля" і обзавестися розтяжками.


Подумайте сто разів, перш ніж збільшувати свої груди. Зараз повно підтримує білизни, причому найкрасивіше з них - на маленькі розміри, і власниці великих грудей часто переживають через це. Великий бюст робить жінку візуально повніше і крупніше, а чи хочете Ви втрачати свою мініатюрну тендітну зовнішність?Увага, тільки СЬОГОДНІ!