» » » Яка груди у семенович?

Яка груди у семенович?

Анна Семенович продовжує епатувати публіку відвертими нарядами, що демонструють всю красу її нестандартною грудей. Яка груди у Семенович, відомо будь-якому чоловіку. Мабуть, груди співачки - основна складова її популярності поряд з її голосом, якщо не сказати більше. І шанувальників її таланту, і заздрісників цікавить питання: який розмір грудей у Семенович? Сама поп-діва кокетливо замовчує відповідь на це питання, але журналісти приписують їй 5 розмір грудей.

Навколо її гідності безліч пліток. Хтось впевнений, що такі дані матінка-природа не в змозі дати. Відповідно, це результат хірургічного втручання і Аня просто імплантувала силікон. А хтось підтримує співачку в її твердженні про те, що її груди справжнісінька і дісталася по спадкової лінії від мами і бабусі. Противники цього твердження посилаються на фото і відеоархіви за участю Анни, де розмір її грудей значно відрізняється від справжньої в меншу сторону.

Багато хто, говорячи про те, яка груди у Анни Семенович, як правило, сходяться на думці, що груди несправжня. Однак точно це відомо тільки саму Анну Семенович.Увага, тільки СЬОГОДНІ!