» » » Як відмовити колишньому?

Як відмовити колишньому?

Як відмовити колишньому?

На жаль, не всі відносини закінчуються фразою: "І жили вони довго і щасливо і померли в один день". Іноді буває так, що доводиться завершити відносини з цим чоловіком і почати будувати нові, більш щасливі і успішні. Але як відмовити колишньому, якщо він раптом виник на горизонті?

У колишнього можуть бути різні пропозиції: зустрітися, сходити разом в кіно, театр, кафе. Ймовірно, таким чином він хоче відновити ваші відносини, але вам це вже не потрібно. Однак з колишнім хлопцем або чоловіком вас пов`язують теплі спогади, щасливі хвилини, проведені разом, можливо, спільні діти. Тому відмовляти грубо і різко вам не хочеться. Сьогодні ми розповімо, як відмовити колишньому чоловікові або хлопцю тактовно і ввічливо.

Якщо колишній хоче повернутися

Якщо ваш колишній хлопець хоче відновити відносини, але ви твердо вирішили закінчити їх, то не допускайте двозначності. Відмовити треба так, щоб чоловік зрозумів - у нього немає шансів. Поговоріть з ним відверто, обов`язково подякуйте за приємні моменти ваших відносин. Поясніть, що ваші почуття згасли назавжди, і між вами нічого більше бути не може. Говоріть спокійно і чітко. Не робіть невербальні сексуальні сигнали: посмішки, млосні погляди, занадто короткі спідниці. Пожалійте почуття вашого партнера. Не завжди підходить формулювання "Давай залишимося друзями". Якщо хлопець все ще закоханий в вас, йому буде боляче бачити вас і спілкуватися, не маючи жодного шансу на взаємність. В такому випадку краще взагалі припинити будь-яке спілкування.

Якщо колишній хоче сексуНерідко бувають випадки, коли у жінки трапляється секс з колишнім чоловіком. Ініціатором зазвичай є чоловік. Жінки погоджуються на секс по різним поняттям: або вони все ще закохані в колишнього хлопця, або їм просто хочеться фізичної близькості, а цього партнера вони знають добре. Однак не варто погоджуватися на секс з колишнім - адже для багатьох секс - це потужна психологічна прив`язка. Поки жінка втамовує з колишнім свій сексуальний голод, вона підсвідомо не готова будувати нові повноцінні відносини. Тому закінчити відносини краще раз і назавжди - і в сексуальному плані в тому числі. Як відмовити колишньому в сексі? Ви можете сказати, наприклад, що у вас є чоловік, і він дуже ревнивий. А можете просто відверто сказати "ні".

Також вам може бути корисна стаття Як відмовити чоловікові.Увага, тільки СЬОГОДНІ!