» » Як назвати білку?

Як назвати білку?

Як назвати білку?

Білка далеко не завжди називалася на Русі білкою. Раніше її називали мисью, білкою або веверицам. Причому назву вевериць було найбільш поширеним. Так чому білку назвали білкою? Взимку біляча шубка помітно світлішає, змінюючись від вогненно-рудої до світло-сірої. Зимові більш пухнасті сріблясті шкурки білок особливо цінувалися на Русі, а зимова білка називалася білої веверицам. Згодом слово вевериць було втрачено, а слово біла (точніше б`ела) трансформувалося в більш благозвучне і легко промовленою білку. З цих пухнастих гризунів виходять гарні домашні вихованці. Білки виключно охайні, абсолютно не пахнуть, вони довірливі і дуже ласкаві. Їх не легко навчити відгукуватися на ім`я, а спостерігати за рухомим рудим звірятком і грати з ним - одне задоволення. Але якщо заводити білку, для неї треба вибрати ім`я. Як можна назвати білку? Тут можна піти двома шляхами - вибрати ім`я зі списку імен, пропонованих для гризунів. Великий вибір імен можна знайти на сайті Клички для гризунів. Можна спробувати підібрати кличку самому. Вирішуючи, як назвати білку, можна відштовхуватися від її зовнішнього вигляду. Наприклад, за пухнасту шкурку - білку можна назвати пухнастиків (Пушей), за розкішний хвіст - шишки, за пустотливі намистинки очей - Бусинкою (бусики), Изюмка або гудзики, за рудий колір - Рижиков, Рижулей, Рудої. В прізвисько можна відобразити і особливості характеру звіра - за особливу рухливість бельчонка можна назвати Шустрик або Ігрунов. А може бути у вашого вихованця є якісь особливі пристрасті в їжі? Наприклад, за любов до горіхів бельчонка цілком можна назвати Горішком. Придивіться до вихованця, і вам напевно прийде в голову найкраще і дуже вдалий для нього ім`я. 



Увага, тільки СЬОГОДНІ!