» » » Чому чоловіки не хочуть дітей?

Чому чоловіки не хочуть дітей?

Чому чоловіки не хочуть дітей?

Більшість чоловіків - непогані батьки. Вони люблять дітей і найчастіше усуваються від них лише через розбіжності з їх матір`ю. Отже, практично будь-який чоловік любить дітей і хоче мати дружну сім`ю. Але часто намагаються відстрочити їх поява. Причини для цього можуть бути наступні:

  • Поява дитини в сім`ї означає загрозу положенню чоловіки в сім`ї. Як би жінка не запевняла в зворотному, але з появою дитини сама природа змушує її відсунути чоловіка не другий план. Якщо чоловік говорить, що хоче дитину, він повинен розуміти, що на перших порах він позбудеться тієї уваги від дружини, до якого звик. Вона вже й не стане готувати для нього і годувати з колишньої ніжністю - він же дорослий, а у неї тепер просто немає на це часу. Після безсонної ночі, навряд чи вона захоче розмовляти з ним по душам. Їй тепер весь час буде ніколи.
  • Дитина - загроза матеріального благополуччя. Чоловік, не в силах задовольнити нескінченні запити своєї жінки. Він не досяг ще всіх тих матеріальних благ, до яких сам прагнув. І у нього є всі підстави вважати, що з появою в сім`ї дитини, матеріальні засоби будуть йти в основному на нього (памперси, дитяче харчування, лікарі, аналізи, ліки, іграшки, потім школа ... інститут). Дружина, перебуваючи в декретній відпустці, і не маючи доходу, може також продовжувати збільшувати запити. В цьому ракурсі, покупка чоловіком довгоочікуваного автомобіля або дачного будиночка, відкладається на невизначений термін. Можна зрозуміти, чому чоловіки не хочуть дітей!
  • Неприємним моментом може виявитися необхідність звалити на себе велику відповідальність, пов`язану з дитиною його вихованням і забезпеченням. Значно розшириться коло обов`язків, кардинально зміниться звичний уклад.
  • Житлове питання може також займати не останнє місце.
  • Вік робить істотний вплив на те, чи хочуть чоловіки дітей. Вони можуть здаватися собі занадто молодими. Або ж, навпаки, занадто старими для безсонних ночей, дитячих криків і всієї цієї метушні з пелюшками. Особливо це стосується чоловіків, старших, у яких вже є діти в попередніх шлюбах;
  • Часто чоловік хоче пожити з коханою жінкою якийсь час «для себе».
  • Зустрічається у чоловіків і принципово негативне ставлення до дітей. Адже не секрет, що малюки - це джерело шуму, сміття і занепокоєння.

Якщо знаючи, чому чоловіки не хочуть дітей, Ви зважитеся на обман коханого з інсценуванням "випадкової вагітності" або на ультиматум: "або дитина, або розставання", приготуйтеся, що Ваш улюблений може вибрати розрив.Якщо чоловік не хоче дитини, жінці ні в якому разі не можна тиснути на нього, а краще поступово вивести на відверту розмову і з`ясувати причину такого ставлення. Чоловік може не замислюватися про те, що з кожним роком імовірність стати матір`ю у жінки потроху, але зменшується. Розкажіть йому про це. І про те, що сама природа на генетичному рівні підтримує дівчину в її бажанні стати матір`ю. Можна спробувати познайомити чоловіка з сім`єю, де підростає чарівний, вихований, поступливий малюк. Будьте готові змінюватися і йти чоловікові назустріч. Чим більше Ваш чоловік буде бачити, як Ви щиро його любите, тим більше буде його бажання відобразити це в ваших дітях.Увага, тільки СЬОГОДНІ!