» » » Як полюбити свою дитину?

Як полюбити свою дитину?

Як полюбити свою дитину?

Якщо Ви хочете виправити ситуацію в родині і думаєте, як полюбити свою дитину, то починайте з малого. Не може бути, щоб малюк не робив Вам нічого хорошого. Знайдіть ту хорошу і похваліть за це дитини. Він підбігає до дверей, зустрічаючи Вас з роботи. Просто подумайте, чи багато хто так щиро радіють вашого приходу? Малюк допоможе Вам на кухні. А чи багато людей прагнуть безкорисливо Вам допомогти? Дитина просить почитати Вас казку на ніч - хто ще так беззавітно потребує Вашої уваги?

Батьків не вибирають

Багатьох дратує, що діти не слухаються їх, але уявіть, що з Вами зверталися б так, як ви з дитиною. Уявіть, що Ваш начальник на роботі влітав б в ваш кабінет і починав кричати, що папери у Вас як завжди розкидані і в безладді. Що Ви нічого не вмієте робити, а зараз повинні кинути всі справи і негайно йти з ним. А якщо Ви ще не встигли вийти зі ступору від такого звернення, то Вас хапають за руку, дають кілька потиличників і тягнуть через весь коридор на очах у інших співробітників, кричачи при цьому на весь поверх, що Ви ганьбите вашого начальника. Напевно, таке уявити складно, але ж багато батьків так роблять з дітьми. Швидше за все, при такому начальнику Ви самі відразу ж звільнилися б і знайшли іншу роботу.

Проблема в тому, що діти не можуть вибрати інших батьків. Вони збирають все в собі, адже якщо вони почнуть плакати або вириватися, то мама розсердиться ще більше. Потім ця агресивність вихлюпнеться на тих, хто так само не може відповісти їм силою. Як перервати це замкнене коло? Просто вчіться тримати себе в руках і згадуйте історію про начальника. Дайте малюкові час, щоб усвідомити Ваше прохання і закінчити свої справи, адже він теж особистість.

Як полюбити чужу дитинуПри повторних шлюбах багато стикаються з питанням: Як полюбити чужу дитину? Полюбити чужу дитину набагато складніше, ніж того, хто пхали у Вас в животі. Постарайтеся встати на місце цього малюка. У Вас є незаперечна перевага перед ним - досвід. Ви можете заглянути в майбутнє і скорегувати власну поведінку, якщо видається майбутнє Вас не влаштовує. Дитині це не під силу. Так допоможіть йому, поділіться цим досвідом. Доведіть, що Ви доросліший і мудріший. Чим більше часу Ви будете проводити з малюком, тим краще він розкриє перед Вами свій внутрішній світ, і тим сильніше Ви до нього причепиться.

Якщо Ви дійсно хочете полюбити власного або чужого дитини, Ви повинні визнати, що вже любите його. А якщо Ви боїтеся це зробити, то будете шукати причини Вашої неприязні: зайнятість і втому на роботі, непослух дитини, неуважний чоловік і т.д. Діти відчувають, коли їх люблять від щирого серця і дадуть відповідь вам взаємністю.Увага, тільки СЬОГОДНІ!