» » » Як зробити попу пружною?

Як зробити попу пружною?

Як зробити попу пружною?

Яка жінка не хоче, щоб її сідниці завжди залишалися підтягнутими і пружними. Це бажання природно, але щоб воно здійснилося, доведеться докласти деяких зусиль. Навіть якщо відсутня можливість регулярно відвідувати спортзал або фітнес-клуб, можна собі допомогти і в домашніх умовах, якщо набратися терпіння. До вирішення цієї проблеми треба підходити комплексно, а не застосовувати будь-якої один метод. Іншими словами, вивчивши комплекс заходів, спрямованих на те, як зробити попу пружною, треба зважитися і злегка змінити звичний спосіб життя. Але воно того варте!

масаж

Починаємо з ранку. Перед тим, як йти в душ, ретельно пощипайте сідничні м`язи, домагаючись рівномірного рожевого кольору. У самому душі можна помасажувати сідниці щіткою або жорсткою мочалкою, тільки не треба доводити до яскраво-червоного кольору. Якщо відчуваєте в собі сили, приймайте контрастний душ. Після душу нанесіть жирний крем. Можна скористатися і антицелюлітний, якщо в нього вірите. Багато лікарів сумніваються, що ці креми здатні діяти крізь шкіру.

Фізичні вправи

Протягом дня треба вибрати час і виділити півгодини на виконання нескладних вправ, які допоможуть підтягнути сідничні м`язи і тримати їх в тонусі.

  • Присідання. Ставимо ноги трохи ширше плечей, беремо в руки дві гантелі (можна важкі книги або пластикові пляшки з водою) і починаємо присідати. Підошва не відриваються від підлоги, корпус прямий, тримаємо поставу. Присідаємо 10-20 разів.
  • Лягаємо на спину, руки вздовж тулуба. Піднімаємо випрямлені ноги від підлоги на 10 см., Затримуємося в цьому положенні. Потім піднімаємо ноги ще на 10 см., Знову затримуємося. Коли відчуваємо, що напруга граничне, повільно опускаємо ноги. Повторюємо 5-10 разів.
  • Перевертаємося на живіт і встаємо на коліна, спираючись руками об підлогу. Випрямляємо і відводимо назад одну ногу, тримаємо деякий час. Повертаємо ногу на місце, випрямляє другу. Повторюємо 10-20 разів на кожну ногу.


Кількість повторів потрібно буде визначати самій залежно від рівня фізичної підготовки. Існують і інші ефективні вправи, які можна буде додавати в подальшому при необхідності збільшення навантаження.

дієта

Доведеться трохи змінити раціон, відмовитися від солодкого і мучного. Відмова від їжі після 18 годин - це питання спірне, але необхідно намагатися не їсти за 4 години до сну.

Життя в русі

Сідничні м`язи повинні працювати. Вирішуючи, як зробити попу пружною, треба подумати про більшу рухової активності. Щонайменше, треба більше ходити пішки, відмовитися по можливості від користування ліфтом. Нарешті, кататися на велосипеді. Хто-небудь бачив танцівницю латиноамериканських танців з в`ялою попою? Може, варто зайнятися? До речі, пересування на підборах теж дає навантаження на сідничні м`язи.Увага, тільки СЬОГОДНІ!