» » » Як підтягнути сідниці в домашніх умовах?

Як підтягнути сідниці в домашніх умовах?

Як підтягнути сідниці в домашніх умовах?
Як підтягнути сідниці в домашніх умовах?

Гарної форми сідниць прагнуть досягти як жінки, так і чоловіки, які бажають виглядати привабливо і підтримувати своє тіло в хорошому фізичному тонусі. Помилковою є думка, що ідеальної попи можна домогтися без всяких зусиль - хіба що ви вирішите віддати себе в руки хірурга-косметолога. Однак якщо ви думаєте про те, як підтягти сідниці без лікарського втручання, готуйтеся до регулярних м`язових навантажень і накопичуйте в собі волю і упертість.

Як швидко підтягти сідниці

Врахуйте, що швидко - не означає миттєво. Час в будь-якому випадку буде потрібно. Так що якщо збираєтеся вразити оточуючих чарівною попою на пляжі, починайте тренування хоча б за місяць до відпустки. Причому підтягнути сідниці реально навіть в домашніх умовах, головне змушувати себе працювати кожен день. І не перестарайтеся, щоб не лікувати декілька днів закріпачені м`язи або, тим більше, розтягування. Так що починати завжди треба з розігріву м`язів. Для цього приймається рівна стійка, ноги ставляться разом, а тулуб нахиляється вперед. Мета: дістати подушечками пальців рук статі, не згинаючи ноги в колінах. Робити це треба раз 10, повільно, щоб м`язи ніг встигли максимально розтягнутися, розігрітися, але не отримали травми. Розім`ялися, приступайте до виконання вправ.

  1. Одне з найбільш дієвих і загальновідомих вправ, призначених для того, щоб підтягти сідниці - це «місток». Лежачи на спині, п`яти зігнутих ніг ставляться як можна ближче до попі, а руки кладуться вздовж тіла. Мета: підняти свій таз до отримання прямої лінії від колін майже до плечей. Виконувати слід мінімум 10 разів і не менше, ніж двічі на день.
  2. Не варто забувати і про примітивні присідання, так як вони добре допомагають швидко підтягти сідниці. Головне - дотримуватися нескладних умови: тримати спину прямо і плечі розгорнутими. У такому положенні підтягнути сідницівсі зусилля вправ йде лише на ноги, і якщо робити його по 10 присідань і в 3 рази день, через місяць отримаєте пружні і підтягнуті сідниці.
  3. Хороші результати дають піднімання ноги з положення на четвереньках. Запорука успіху в збереженні жене ноги прямий і фіксуванні напрямку її носка до підлоги. При опусканні вниз пальці не повинні стосуватися підлоги. Допоможе зрозуміти, як підтягти сідниці відео з демонстрацією вправ.
  4. Ефективно допоможуть підтягнути сідниці в домашніх умовах махи ногою назад з фіксованим на ній вантажем. Знайдіть надійну опору, за яку будете триматися руками, і відводите по черзі ноги (неодмінно прямі!) Максимально високо не менш, ніж за 10 раз і хоча б двічі на день.
  5. Вправи щоб підтягти сідниці, з боку виглядають кумедно, але діють швидко і надійно. Одне з них полягає в тому, щоб сісти на підлогу, витягнути вперед прямі ноги і відтягнути носки в свою сторону. У такому положенні слід «переступати» з однієї сідниці на іншу, просуваючись вперед, а потім назад. Руками відштовхуватися не можна! Спочатку вправа здається вельми важким, але з часом ви зможете «ходити на попі» досить далеко - а заодно отримаєте дивовижні її форми. Якими ще вправами можна підтягнути сідниці, дізнайтеся, прочитавши статтю Як накачати попу.

Підтягування м`язів на тренажеріНайкраще, звичайно, знають як підтягти м`язи сідниць тренери з фітнесу, які супроводжують заняття в тренажерних залах. Фахівці вважають дуже підтягнути сідниціефективною, наприклад, бігову доріжку. Вдома на неї не кожен може встановити - місця вона займає досить. Однак вона дозволяє піклуватися не тільки про те, як зробити підтягнуті сідниці, але і домагатися поліпшення форми стегон. На швидкий результат не розраховуйте - бігати доведеться досить довго.

Тим, хто записався на фітнес, так як прагне зробити підтягнуті сідниці, варто звернути особливу увагу на машину Сміта. Вона аналогічна тим, за допомогою яких накачують верхній плечовий пояс зі штангою, тільки опора розташована всередині споруди. Працювати на цьому тренажері краще під наглядом інструктора, тому що прагнення підтягти сідниці часто змушує ентузіастів починати з дуже великим навантаженням, що веде до травм. Детальніше про це в статті Як накачати сідниці.

Масаж як спосіб підтягнути сідниціВідзначимо, що обмежившись виключно цим методом, у вас навряд чи вийде якісно підтягти сідниці. Професійний масажист після довгих зусиль підтягнути сідницізробить вашу попу куди більш пружною, але м`язи залишаться натренованими. Так що краще поєднувати фізичні вправи з масажем. Причому, щоб підтягти сідниці, в домашніх умовах можна робити самомасаж. Перед душем можна зробити пощипувати руху по всій поверхні попи, після чого провести поплескування. А в самому душі енергійно розтирайте сідниці м`якою щіткою або жорсткою мочалкою. Тільки робити це треба в міру, не доводячи шкіру до яскраво-червоного кольору. І після самомасажу обов`язково змастіть сідниці жирним кремом. Деякі радять застосовувати антицелюлітний, але його ефективність у багатьох викликає сумніви, так що вирішуйте самі - вірити чи ні.

Роль харчування та стилю життя в спробах зробити підтягнуті сідниці

Зазвичай різні дієти рекомендуються бажаючим схуднути. Однак навіть якщо ви хочете всього лише підтягнути м`язи сідниць, переглянути свій спосіб життя все ж доведеться. Особливо це стосується прекрасної статі: зайва вага, що не помітний поки в загальному, відкладається у них перш за все на попі. Вибирати якусь спеціальну підтягнути сідницідієту не треба, досить обмежити кількість солодкого, мучного і жирного, а також відмовитися від газованих напоїв. Рада не їсти після 6 вечора стосується, мабуть, тільки тих, хто лягає спати в 10. Якщо ваш режим передбачає більш пізні укладання, постарайтеся просто не відкривати холодильник після вечері. Оскільки, щоб підтягти сідниці, потрібні регулярні вправи, доведеться також відмовитися від куріння і спиртного - як, втім, всім спортсменам. Про користь масажу та дієт читайте в статті Як зробити попу пружною.

Роблячи висновки, можна сказати, що підтягнути сідниці - праця, причому тривалий за часом. Але красива, пружна попа того варте!Увага, тільки СЬОГОДНІ!