» » » Як збільшити стегна?

Як збільшити стегна?

Як збільшити стегна?

Якщо ви худенька дівчина, а вам так хочеться мати красиві стегна, то не впадайте у відчай. Вся справа в тому, що гарні стегна стають такими завдяки наявності м`язової маси на них. Пам`ятайте макет скелета в кабінеті біології? Адже кістки ніг йдуть паралельно один одному і не випирають, так що і у красунь від природи і у тих, хто «зробив себе сам», красиві стегна - це результат наявності м`язової маси на них. От і все. Головне систематичність занять і все вийде!

Як збільшити стегна і сідниці: вправи

Що стоїть перед вами питання як збільшити обсяг стегон досить простий. Наступний комплекс вправ подарує вам не тільки красиві стегна, але і пружні сідниці.

Вправа №1: присідання

Присідання потрібно робити не так, як це було в школі, а з повною самовіддачею. Так звані глибокі присідання приведуть вас до швидкого результату. Для цього знадобляться обважнювачі, але тільки після тижня тренувань. Не поспішайте. Виконуючи глибокі присідання, ваші сідниці повинні стосуватися литок ніг. Спочатку присідати якомога нижче, а потім виправлятися в повний зріст. Після того, як тіло адаптується до тренувань, необхідно застосувати обважнювачі. Можна взяти гантелі або стійку штанги, поступово підвищуючи навантаження.

Застереження! Пам`ятайте, що ви тренуєте НЕ витривалість і силу, а нарощуєте м`язову масу. Тому не можна посилено займатися кожен день. Ідеальний інтервал 1/2. Тобто день тренування - 2 відпочинку. Інакше мікротріщини не встигнуть зарости і м`язи перестануть рости.

Вправи №2: підйом ніг вертикально

Для цієї вправи навіть не потрібно ходити в спортзал. Для його виконання знадобиться звичайна спортмайданчик з драбинкою. Просто підніміться на сходинку від землі, зачепитеся руками і піднімайте ноги. Можна виконувати або вертикальний прямий підйом, або підтягувати зігнуті в колінах ноги. Тільки, знову ж таки, не треба дуже старатися і ставити собі цілі типу «я стану секси за три дні». Розвинені надміру м`язи преса і стегон можуть викликати великі труднощі при пологах, а якщо ви вирішили стати мамою незабаром, то залиште ці вправи завчасно і поверніться до них потім.

Вправа №3: біг з високим підняттям колінаПросто дуже гарна вправа, просте і ефективне. Красиві сідниці і стегна гарантовані. Під час легкого ритмічного бігу, просто намагайтеся піднімати коліна якомога ближче до грудей. Тільки не захоплюйтеся інтенсивністю і не піддаватися своє тіло «сушінні». Швидка втрата підшкірної жирової тканини може відбитися на менструальний цикл, настрої і загальне здоров`я. Пам`ятайте, головне - це міра і систематичність.

Після того як ви зробили весь комплекс вправи, не забувайте виконувати комплекс на розтяжку. По-перше, кров в цьому випадку краще доходить до м`язів, живлячи і розслабляючи їх. А, по-друге, ви уникнете відчуття втоми, яка може накопичитися згодом.

Ну і звичайно ж не забувайте про простий ранковий або вечірній біг, аеробні навантаження сприяють посиленою циркуляції крові і посилено постачають її киснем протягом 5-7 годин після тренування. І головне, якщо ви поставили собі за мету стати стрункою і красивою, але схильні до шкідливих звичок, то необхідно вибрати, що для вас дорожче.

Алкоголь - протоплазматична отрута, тобто руйнує клітини організму. Тому ні про яке зростання м`язової маси не може бути й мови. Нікотин, хоча і катаболики, але смоли заважають кисню потрапляти в кров, а без кисню клітини не ростуть.

Словом, як збільшити стегна, не такий і складний питання. Але якщо ви піддастеся ліні і нерішучості, і раптом захочеться все кинути, згадайте, а для чого ви все це взагалі починали?Увага, тільки СЬОГОДНІ!