Як збільшити попу?

Як збільшити попу?

Питання про те, як збільшити попу саме на часі для дівчат, що мають не дуже «опуклі» форми. А на що ж в першу чергу подивиться чоловік, що йде ззаду вас? Звичайно на попу! Ця частина жіночого тіла є однією з найпривабливіших для протилежної статі - але тільки якщо вона знаходиться у відповідній формі - не буде обвислий, але в той же час буде не плоскою. Отже, як збільшити обсяг попи і зробити її шикарною?

Стежити за їжею

Для попи, як і для будь-якої частини нашого тіла дуже важливо, що ми їмо. Якщо у вас вона не вимагає схуднення, а скоріше навпаки, то необхідно дотримуватися наступних правил:

  1. Починати багато і шкідливо харчуватися - зовсім не вихід з положення. Від фаст-фуду і великої кількості їжі п`ята точка не стане пружною і апетитною, а як раз зовсім навпаки - розпливеться і покриється целюлітом, а від цього позбутися буде досить складно.
  2. Необхідно споживати більше білкової їжі - протеїнів, а також знизити в раціоні жирну їжу.
  3. Пити більше води - це важливо для нарощування м`язової маси.

Отже, з харчуванням ми розібралися. Але, на жаль, цього буде недостатньо. Щоб збільшити обсяги попи необхідно посилено тренуватися, адже збільшуватися вона повинна не від їжі, а від м`язів. Крім вправ, які, до речі, робити треба обов`язково в спортзалі, а можна і вдома у зручний час, існують речі, на які можна взагалі спеціально не виділяти час. До таких корисним речам ставляться ходьба і біг. Піти з роботи або навчання в гарну погоду пішки не так-то й складно, а піднятися сходами, а не поїхати на ліфті взагалі не складе труднощів, проте такі, здавалося б незначні дрібниці, незабаром приведуть до красивої попки.

тренуватися

Як збільшити обсяги попи за допомогою фітнесу? Головне займатися регулярно і бадьоро. Також слід пам`ятати про таку обов`язкової речі, як розминка, особливо литок. Вправи для сідниць рекомендується робити спокійно і без ривків по 3 підходи кожен на 30 раз.

Найголовнішим вправою в боротьбі за апетитні форми стануть присідання. Так само можна присідати з обтяженням - наприклад з боді-баром.

Наступна група вправ - махи.

Махи ногами назад спрямовані на підтягування нижньої частини попи - великого сідничного м`яза. Для виконання цієї вправи знадобиться стілець. Стоячи до нього обличчям обіпріться руками і, тримаючи спину прямою, робіть махи назад не вище 90 градусів. При цьому гнатися за амплітудою зовсім не обов`язково - мах треба робити за рахунок стегна, намагаючись підняти його вище.Махи ногами в сторону зміцнюють як попу, так і внутрішню поверхню стегна. Встаньте боком до стільця або до стіни, а принцип виконання буде той же, що і при махах назад.

Махи ногами вперед крім сідниць зміцнюють і м`язи навколо коліна. Для виконання оной рукою треба спиратися об опору, ногу підняти і тримати, наскільки це можливо, прямо.

Не менш ефективні для збільшення обсягу попи і випади.

Стоячи боком поставте одну ногу назад, а іншу вперед. Повільно і неглибоко присідайте, стежачи за тим, що б коліно ноги, виставленої вперед, не виходило за лінію пальців.

Випади назад. Присідання будуть ті ж, що і в попередній вправі, але треба тримати вагу на лівій нозі, а правою зробити крок назад.

Випади вперед. Все те ж саме, але за винятком того, що випад буде вперед. Ця вправа дуже ефективно і направлено на нижню частину попи, стегна і ноги до коліна.

Існує ще ціле море вправ. Так само для додання бажаних обсягів своїх стегнах ви можете почати ходити в спортзал. А якщо ви не дуже любити сильні навантаження, то ідеальним варіантом стануть заняття боді-балетом. Можливостей маса - буде бажання діяти, буде і апетитна попка - ось і відповідь на питання про те, як збільшити попу.Увага, тільки СЬОГОДНІ!