Як схуднути в стегнах?

Стегна - саме так нерідко називають стегна, особливо досить великі. Якщо вас не влаштовує обсяг ваших стегон, ми пропонуємо найкращі способи того, як схуднути в стегнах.

Як зробити, щоб схудли стегна

Для того, щоб зменшити стегна, можна використовувати 2 традиційні способи підтримки тіла в цілому і стегон - зокрема, в необхідній формі. Як багато вже, напевно, здогадалися, це вправи і дієта. Почнемо з останнього, оскільки саме правильна дієта найчастіше є ключем до зменшення форм, але спочатку трохи теорії.

Правильне харчуванняЯк ви думаєте, від чого залежить обсяг ніг, рук, живота? Звичайно ж, від обміну речовин в організмі. Якщо він правильний, то будь-яка частина тіла буде мати і відповідну форму. Якщо ж є якісь порушення в обміні речовин, то або людина стає занадто сухим, або ж, навпаки, помітно гладшає. Найчастіше обмін речовин порушується саме через неправильне харчування, і в наших силах змінити цю згубну тенденцію і знову привести тіло в норму. Почати потрібно з обмеження споживання солодких, борошняних, жирних і смажених продуктів. З солодким, борошняним і жирним зрозуміло - все це сприяє набору ваги, але чому смажене? Справа в тому, що при смаженні деякі речовини, що входять до складу їжі, досягаючи певної температури, стають шкідливими для організму. Таке, наприклад, масло. Якщо їсти смажену їжу в обмежених кількостях і не кожен день, нічого страшного, зрозуміло, не станеться, проте ми-то говоримо про дієтичному харчуванні, оскільки з нашим обміном речовин вже не все гаразд. Саме тому потрібно відмовитися від будь-якої смаженої їжі. Відмовившись від вищевказаної їжі, переходимо до наступного кроку: починаємо харчуватися роздільно. Ні, не в сенсі окремо від інших, а в сенсі того, що білкову їжу не можна змішувати з великим вмістом вуглеводів. Тому якщо ви їсте, наприклад, хліб, то його можна їсти з овочами, але не потрібно закушувати їм м`ясо, ковбасу, яйце, рибу. Тільки дотримуючись цих простих правил можна, як мінімум, перестати набирати вагу, а значить - і перестати збільшувати обсяг своїх стегон. Однак домогтися по-справжньому гарного результату нам допоможуть правильні вправи.

Як схуднути в стегнах - вправиДля того, щоб максимально зменшити об`єм стегон, були придумані спеціальні вправи, які можна розділити на три групи. До першої групи належать вправи на внутрішню частину стегна. Зазвичай це сама проблемна область на нозі, адже саме там накопичується ненависний жир, прибравши який, ми істотно знизимо обсяг наших стегон. Тут дуже добре підходять махи ногами. Одним з найефективніших вправ цього типу є наступне. Встаньте біля стійки боком, однією рукою тримаючись за стійку. Потім потрібно поступово відводити в бік дальню від стійки ноги так, щоб вона утворила з ближньої до стійки ногою кут в 45 градусів. Таким чином, відводячи дальню ногу, ви будете стояти на одній нозі. Після того, як ви звикнете до цієї вправи, на ноги можна надіти обважнювачі. Корисним вправою також є присідання з вантажем.

До вправ другого типу відносяться так звані випади. Це вправи на пряму м`яз стегна. Найефективнішим тут є ось який "екзерсис": встаньте на коліна і лікті, опинившись, таким чином, на четвереньках. Потім витягніть одну ногу назад і починайте відводити її в бік так, щоб якомога ближче підійти до кута в 90 градусів з тілом. Зробивши кілька випадів однією ногою, виконайте те ж вправу з іншою. І до вправ третього типу відносяться вправи на біцепс ноги або задній м`яз стегна - кому як подобається. Найбільш ефективна вправа тут дуже схоже на наш попередній приклад, тільки стоячи на колінах, ноги потрібно не відводити в сторони, а піднімати вгору по черзі - саме так і включаються в роботу задні м`язи стегна. Згодом можна робити ці вправи з обважнювачами. Правильно харчуючись і регулярно займаючись, ви зумієте істотно зменшити обсяг ваших стегон. І наостанок відповімо на одне питання, яке нерідко турбує багатьох, особливо молодих, жінок: як швидко схуднути в стегнах? Скажемо відразу: швидко не вийде ні за яких умов, але якщо займатися регулярно, то перші вельми помітні результати будуть помітні вже місяці через два-три.Увага, тільки СЬОГОДНІ!