» » » Як прибрати "вушка" на стегнах?

Як прибрати "вушка" на стегнах?

Вушка на маківці це ще не так страшно, а ось «вушка» на стегнах для кожної жінки катастрофа. Ну, звичайно ж, якщо, дівчина стежить за собою, своєю фігурою і зовнішністю в цілому. З`являються ці неприємні «вушка» збоку стегон від сидячого і малорухливого способу життя, від неправильного харчування і по сумним збігом обставин, передаються у спадок. Як прибрати «вушка» на стегнах, які зовсім не прикрашають жіночу фігуру і не дозволяють надіти модну привабливий одяг.

Причини появи «вушок»

Якщо «вушками» вас нагородила матінка-природа чи прапрабабуся, то тут вже нічого не поробиш. Ні, звичайно ж, миритися з цим свавіллям не варто і необхідно постійно робити фізичні вправи і займатися ретельним підбором одягу, яка приховає цей недолік.

А, ось, якщо «вушка» на стегнах збільшуються з кожним днем і виною тому - лінь, переїдання і просто байдужість до своєї колись струнку фігуру. Багато худі дівчата невірно мислять, вважаючи, що «вушка» їм не загрожують. На жаль, жирові відкладення на обох сторонах стегон можуть з`явитися і у повненьких жінок і у тих, хто пишністю форм не відрізняється.

Вправи проти «вушок» на стегнах

Позбутися «вушок» на стегнах допоможуть активні фізичні вправи. Сюди можна віднести махові рухи ногами і прості присідання. Але присідати потрібно так, щоб п`яти не відривалися від підлоги, поперек була прогнута, а сідниці відводилися назад. Можна ще робити напівприсідання, згинаючи коліна і розводячи їх синхронно в сторони. Під час напівприсідань стежать, щоб корпус був прямий. Тільки при правильному виконанні вправ буде ефект, як то кажуть, на стегнах.

Обов`язково пропадуть "вушка" на стегнах. Вправи потрібно робити не від випадку до випадку, а регулярно. Ще можна розщедритися на якісний вибромассажер для проблемних зон на ділянках тіла. Практикуйте постійні ранкові та вечірні пробіжки, які відмінно зміцнюють м`язи і ікри ніг, стегон і сідниць.

Масаж проти «вушок»Кілька слів про чудодійну силу масажу, який теж спрямований на боротьбу з жировими відкладеннями в найпривабливішою частини жіночого тіла - сідницях і стегнах. Його необхідно проробляти по одному разу в перебігу десяти днів - пізньою весною і восени.

Популярні в наш час програми калланетика і пілатес той же хороші при боротьбі з «вушками» на стегнах. По-перше, у цих занять мало протипоказань, а по-друге, вони щадять серцево-судинну систему під час навантажень на м`язи.

Боротьба з «вушками» в спортзалі

Спортзал і тренажерний зал придумали люди мудрі і далекоглядні. Адже вони прекрасно знали, що прийде час, коли позбавлятися від «вушок» на стегнах захочуть всі жінки Всесвіту. Хіба не так все йде? Ну, а якщо так, то вирушайте-ка саме в такі спортивні центри і сміливо віддавайтеся в руки досвідчених тренерів і інструкторів. Вони-то знають вправи від «вушок» на стегнах і з задоволенням поділяться з вами секретом досконалості ідеальної жіночої фігури.

Практика показує, що всього-то 15 хвилин в день фізичних занять, здатні різко змінити форму сідниць і зробити пружними жіночі стегна без підступних «вушок». Займатися потрібно не менше місяця, тоді ефект вразить навіть самих тих, хто сумнівається.

За статистикою, чоловіки при погляді на жінку найчастіше звертають увагу на стегна і форму сідниць. Звичайно ж, все інше то ж не вислизає від пильного погляду цінителів краси, але «вушка» мало кого надихає. І, перш за все, вони повинні дратувати самих дівчат, адже тільки тоді захочеться від них швиденько позбутися. Багато хто знає, що терпіння і труд все перетруть, а проти "вушок на стегнах" ще й вправи допоможуть. Успіхів і вічної стрункості вам, дівчата!Увага, тільки СЬОГОДНІ!