Як зменшити сідниці?

Як зменшити сідниці?
Як зменшити сідниці?

Важко не погодитися, що розмір сідниць не має ніякого значення для здоров`я людини. Однак, якщо подивитися на це з естетичної точки зору, то ... Занадто товсті сідниці - це некрасиво, не сексуально і може розвинути комплекс сідничної неповноцінності у їх господаря.

Але, що ж робити? Як зменшити сідниці? Відповідь дуже проста. Потрібно вміти спалювати калорії, а в цьому вам допоможе наш особливий комплекс нескладних вправ, спрямованої дії. Причому ви будете поєднувати вплив своєю вагою з заняттями на тренажерах.

Як зменшити сідниці чоловікові і жінці: 6 кроків назустріч стрункості

Чудо-сходи

Ви знали, що просто піднімаючись по сходах, можна спалювати калорії? Так знайте! Підйом по сходах просто знищує зайвий жир і моделює ваші сідниці. Ця вправа розтоплює зайві кілограми і робить сідниці ідеальними. У деяких тренажерних залах є спеціальний тренажер - степпер. Його принцип дії дуже простий. Він імітує ходіння по сходи. Це ескалатор, який рухається в зворотному напрямку. Однак цей тренажер зустрічається вкрай рідко, тому ходіння по звичайній сходах цілком підійде.

правильні стрибки

У вашому випадку підійде пліє-стрибок. У чому його особливість? Він прекрасно навантажує сідниці і підвищує частоту скорочень серця, тобто це ще й ефективна кардиотренировка. Виконується цю вправу так: встаньте, розставте широко ноги і розгорніть ступні в сторони на 45 градусів. Здійснюючи невелике присідання, стрибайте наскільки можливо високо вгору. Як тільки ви відштовхнулися, починайте активно рухати ногами в повітрі. Приземлятися треба в таку ж широку стійку. Перерви між стрибками робити не потрібно. За підхід необхідно виконати 15-20 повторень.

тренажер орбитрек

Це один з найкращих аеробних тренажерів. Вже він то точно знає, як зменшити обсяг сідниць. І не тільки.У процесі використання цього еліптичного тренажера ноги стоять на рухомих поверхнях, а руки триматися за спеціальну рукоять на рівні грудей. Виконуючи зворотно-поступальні рухи ногами, створюється ефект ходіння. А якщо збільшити опір тренажера, то ефективність тренування збільшиться вдвічі, а то й утричі.

Удар по сідницях велопробігом

Вибирайте самі! Можна покататися на велотренажері і просто зробити велосипедну прогулянку. Навантаження буде і в тому і в іншому випадку. Незважаючи на те, що цей вид тренування не дуже інтенсивний, все ж він чудово витрачає зайві калорії і зменшує сідниці. Створіть собі групу велолюбителів і в подарунок до спортивної тренуванні, ви отримаєте чудову дружню атмосферу колективного заїзду. Якщо ж ви все-таки вирішили потренуватися в спортзалі, то не без допомоги грамотного інструктора, ви можете підібрати ідеальне поєднання інтенсивності і швидкості виконання вправи. Така интервальная навантаження збільшить швидкість спалювання зайвих калорій.

підйоми сідниць

Це дуже просте, але ефективна вправа. Ляжте на підлогу на спину і зігніть ноги в колінах, упріться ступнями в підлогу. Руки витягніть уздовж тіла долонями вниз. Поставте ноги на ширині плечей. Для більшого навантаження можна ноги з`єднати. Повільно підніміть таз вгору і затисніть сідниці. Опустіться вниз. Вправа необхідно повторити 10 разів. Можна так само затриматися у верхній точці і залишитися в такому положенні на 1-2 хвилини.

І знову стрибки

Встаньте прямо, розставте ноги, одна попереду, інша ззаду. Нахиліть корпус до передньої ноги, як при випаді, потім високо підстрибніть і в стрибку поміняйте ноги. Тобто, якщо попереду була ліва, то стане права і т.д. Повторіть вправу 10-12 разів.

Від вашої бажаної мети вас відділяє всього лише 6 простих кроків. Так не стійте на місці - дійте!Увага, тільки СЬОГОДНІ!