» » Як назвати конкурс?

Як назвати конкурс?

Як назвати конкурс?

Якщо ви вирішили організувати конкурс, то необхідно продумати правила і назва конкурсу. Якщо з правилами справи йдуть простіше, то назва займає багато часу, тому багато організаторів задаються питанням, як назвати конкурс.

Правила підбору назви

Підбираючи назву конкурсу, необхідно звертати увагу на такі аспекти:

  • Тематика конкурсу. Варто зазначити, що тематика грає головну роль в підборі назви. Наприклад, якщо необхідно організувати дитячий конкурс-змагання з використанням куль, то назва може бути «Містер Пузир» - у випадку з конкурсом краси - «Краса ...» (замість крапок може бути назва міста або навчального закладу, якщо конкурс проводиться там).
  • Організатори конкурсу. Якщо організатором конкурсу виступає певна організація або фізична особа, то назва може бути наступним: «Турнір імені ...» (замість крапок ім`я людини) або «Кубок Меридіан» (якщо головним спонсором є компанія «Меридіан»).
  • Приз. Також в назві конкурсу може бути присутнім і приз, який гравець може отримати. Якщо, наприклад, проводяться спортивні змагання, головним призом в якому є живий баран, то конкурс можна назвати «На барана» - якщо розігруються путівки, то назва може бути наступного зразка: «Незвичайний Пітер» (якщо головний приз - подорож в північну столицю) .
  • Кількість учасників. Якщо в конкурсі обмежене число учасників, то можна в назві використовувати число: «7 + 1» або «20 і навиліт».
  • Місцезнаходження конкурсу. У разі, якщо необхідно виділити місце, де буде проводитися конкурс, то його треба включити в назву. Наприклад, якщо конкурс проходить в місті Кіров, то назва може виглядати наступним чином «Кіров beauty» (конкурс краси), «Чемпіони Кірова» (спортивний захід), «Кіров. Я знаю своє місто! »(Інтелектуально-пізнавальний конкурс для дітей).


Варто відзначити, що назва конкурсу залежить від його мети, а також від вашої фантазії. Крім того, проаналізувавши наші рекомендації, можна придумати цікаву назву.

Додаткову інформацію можна знайти в розділі Розваги.



Увага, тільки СЬОГОДНІ!