» » » Що робити якщо зраджує чоловік?

Що робити якщо зраджує чоловік?

Що робити якщо зраджує чоловік?

Отже, ви виявили, що ваш чоловік вам зраджує. Єдиної схеми того, що робити якщо зраджує чоловік, не існує, але є ряд кроків, які можуть допомогти у вашій ситуації.

Прояснити ситуацію

Припустимо, ви виявили незаперечний доказ його зради у вигляді рахунку з кафе на двох або волоса на піджаку. Для вас все ясно і ви вже зробили всі можливі висновки, але чи дійсно це зрада? Не поспішайте приймати рішення. Справжнім фактом і доказом може бути тільки якщо ви застали чоловіка на гарячому, або він сам вам все розповів, все ж інше може бути випадковостями і збігами. Звичайно, ніхто не переконує вас не звертати на них уваги, але просто не поспішайте, зіставте різні факти, переконайтеся в тому, що зрада дійсно була, в кінці-кінців запитайте у самого чоловіка про це.

Обговорити з чоловіком

Ви можете зробити вигляд, що зради не було, але і ви і швидше за все чоловік теж, обидва в курсі, що ви знаєте про це. У такому випадку, якщо не обговорювати і замовчувати цю тему, вона буде спливати у вашій свідомості знову і знову, ви будете весь час до неї повертатися, підозрювати, сумніватися і в кінці кінців, коли терпіти вже не буде більше сил, це може перерости в скандал, глобальний, і що найгірше, запізнілий. Краще обговорити зраду поки це актуально. Будьте щирою, не зривається на звинувачення, говорите про свої почуття, про те як вам боляче, а не про те, яка скотина ваш чоловік і як він міг так з вами вчинити.

Розібратися в причинах

Найкраще, якщо сам чоловік зможе усвідомити розповісти, чому він змінив, що він відчував коли вирішувалося на цей крок. Нехай розповість що це була за зрада, планував він її або це випадковий зв`язок. Причини можуть бути зовсім різні - нудьга, цікавість, невпевненість в собі, бажання щось довести собі та іншим, закоханість нарешті. Однією з причин може бути ваша власна провокація, можливо неусвідомлена. Провокувати чоловіка на зраду можна різними способами - переконуючи, що він ні на що не придатний, будучи холодної по відношенню до нього, демонструючи що ви самі можете йому змінювати. Поговоріть з чоловіком, може виявитися що є і ваша вина в його зраді. З`ясувавши причини, можна дізнатися, що можна зробити щоб зрада не повторилася або якщо зраджує чоловік постійно робити, щоб ці зради припинилися.

Поговорити про ваше майбутнєІ ви і ваш чоловік повинні приймати рішення про те, що робити далі. Ви не чужі люди, ви колись хотіли цих відносин і любили один одного. Вирішувати можна не тільки глобальні речі розлучатися або бути разом, вирішувати можна і плани на найближчий тиждень, що ви будете робити, як будете взаємодіяти, чи потрібно вам провести якийсь час окремо, хто буде забирати дітей з дитячого садка або школи, якщо вони у вас є, і так далі. Якщо ви вирішуєте глобальні питання про те, чи варто розлучатися, потрібно з`ясувати ряд моментів, чи хочете ви обидва цього, чи готові ви щось міняти і працювати над відносинами, чи потрібен вам третя людина, щоб об`єктивно оцінити ситуацію, що виступить посередником. Яке б рішення ви не прийняли, це складний вибір, і бажано щоб був хтось хто зможе вас підтримати.

Якщо ви вирішили залишитися разом

Що допоможе змінити ваші відносини в кращу сторону. Сімейні терапевти часто вважають причиною зради непривабливість дружини - не тільки і не стільки зовнішню, скільки її цікавість, самостійність і індивідуальність. Знайдіть собі хобі, нові захоплення, займіться спортом, витрачайте час на себе, стежте за своєю зовнішністю. Не треба присвячувати весь свій час чоловікові і робити все за нього. Нехай сам стирає свій одяг, і буває вдома один.

Можливо ви точно не знаєте, що робити якщо зраджує чоловік, але ці поради допоможуть вам не приймати поспішних рішень і зберегти розсудливість, а потім інтуїція вам все підкаже.Увага, тільки СЬОГОДНІ!