Як захотіти дитину?

Як захотіти дитину?

Коли молоді люди зустрічаються вже досить довгий час і відносини переходять на більш серйозний етап, то цілком логічно, що один з партнерів починає заводити розмови про дітей. Особливо цікаво планувати кількість і стать дітей, обговорюючи зі своєю половинкою найбільш важливі аспекти дітородіння. Однак часто такі теми відлякують партнера, роблячи його більш замкнутим і обережним, а іноді навіть призводять до несподіваного розриву. Чому ж так відбувається?

Причини сумнівів і страхів

У більшості з тих людей, хто ще не носить почесне звання батька або матері, наявність дітей ототожнюється з масою проблем. Спогад про постійно кричущих і пісяють немовлят, запозичені з якогось кінофільму, може відлякати будь-кого. До того ж, вважається, що немовлята - це такі істоти, які віднімають весь вільний простір і паралізують особисте життя. Значна частина молодих людей просто бояться, що ніколи не зможуть стати хорошими батьками. Ці страхи призводять до відсутності бажання завести дітей.

Але як бути, якщо ваш партнер буквально ставить ультиматум, погрожуючи розставанням? Як захотіти дитину, якщо ви не хочете втратити кохану людину, а батьківські або материнські почуття у вас ще не прокинулися?

виховання почуттівПрогуляйтеся в гарну погоду в парк, де є дитячий майданчик, і зверніть увагу на щасливі пари, що гуляють там зі своїми дітьми. Ви побачите радісні посмішки малюків і то щастя, з яким батьки обіймають їх. Поспілкуйтеся зі знайомими, у яких вже є діти, тільки не з тими, хто уклав шлюб за випадковим «зальоту», так як досить часто подібні союзи не мають нічого спільного зі щасливою дружною сім`єю. Нехай це будуть ті, для кого малюк став довгоочікуваним дивом і приніс радість в відносини люблячих людей.

Перегляньте свої дитячі фотографії і розпитайте маму про те, якими ви були в дитинстві. Вона, напевно, згадає безліч кумедних і щасливих моментів вашої біографії. Уявіть, що поруч з вами з`явиться схожа на вас або вашу половинку маленька симпатична копія, яка буде посміхатися з вашою появою і агукать, намагаючись пояснити щось на поки незрозумілою вам мовою.

І якщо ваш чоловік захотів дитину, а ви дійсно з ніжністю ставитеся до свого партнера і готові розділити з ним свою долю, то варто все ж задуматися. Якщо ви готові до того, щоб допомагати чоловікові в рішенні проблем, які все ж таки присутній в сім`ї, де є діти, то батьківські почуття неодмінно прокинуться. А як тільки ви вперше візьмете свого малюка на руки і заглянете в його очі, материнська любов нахлине теплою хвилею.Увага, тільки СЬОГОДНІ!