» » » як б'Ї роналдо?

як б'Ї роналдо?

як б`Ї –оналдо?
як б`Ї –оналдо?

Ќапевно, кожен з футбольних убол≥вальник≥в погодитьс€, що  р≥шт≥ано –оналдо Ї одним з найталановит≥ших футбол≥ст≥в свого часу. …ого гра заворожуЇ ≥ часом нав≥ть дивуЇ. јле навчитис€ бити €к –оналдо не так-то просто, адже у кожного гравц€ св≥й стиль удару. Ќаша статт€ розпов≥сть про те, €к посилати м`€ч по правильн≥й траЇктор≥њ, змушуючи воротар€ зненацька.

як бити штрафн≥ €к –оналдо: ≥нструкц≥€ дл€ футбол≥ст≥в

ст≥йка

 р≥шт≥ану завжди дотримуЇтьс€ одного ≥ того ж принципу при посиланн≥ м`€ча. ѕочинаЇ своњ д≥њ з правильноњ установки його на газон≥, дал≥ готуЇтьс€ до розгону. ¬≥н в≥дходить р≥вно на п`€ть широких крок≥в в≥д м`€ча.

розб≥г

—тавши на потр≥бну в≥дстань ≥ почавши розб≥г,  р≥шт≥ану –оналдо спочатку робить крок вл≥во ≥ т≥льки пот≥м починаЇ рух у напр€мку до м`€ча. “ак футбол≥ст завжди знаходитьс€ трохи л≥в≥ше м`€ча, тим самим його концентрац≥€ повн≥стю йде на удар. ¬арто в≥дзначити, що –оналдо робить розб≥г неквапливо ≥ вс€ увага прид≥л€Ї тому, щоб опорна нога перебувала поруч з м`€чем. –озб≥г проходить по крив≥й траЇктор≥њ.

удар

ќпорна л≥ва нога португальц€ знаходитьс€ трохи позаду м`€ча. ќдночасно з цим в≥н розгортаЇ св≥й корпус назад, л≥ву ногу вит€гуЇ повн≥стю на всю довжину. ƒал≥ корпус трохи нахил€Ї вперед дл€ того, щоб м`€ч не зл≥тав високо. ѕраву руку в≥н заносить назад дл€ того, щоб удар був потужним. ѕот≥м футбол≥ст завдаЇ сильного удару правою ногою в л≥ву сторону м`€ча. ’итр≥стю, €кою користуЇтьс€ португальський футбол≥ст, Ї те, що п≥д час удару в≥н дивитьс€ на м`€ч, а не на ворота.

траЇктор≥€як ми говорили вище, –оналдо завдаЇ удар правою ногою в л≥вий сектор м`€ча. –езультатом таких ман≥пул€ц≥й послужить траЇктор≥€ у вигл€д≥ параболи. ѕри зльот≥ м`€ча здаЇтьс€, що в≥н тут же впаде назад вниз, але траЇктор≥€ польоту зм≥нюЇтьс€. ” зв`€зку з тим, що б≥чне обертанн€ м`€ча зупин€Їтьс€, м`€ч спливаЇ дал≥. ѕри цьому здаЇтьс€, що такий м`€ч не в≥дбити.

 ористуючись ц≥Їю техн≥кою,  р≥шт≥ану –оналдо створив св≥й стиль штрафного удару. ѕортугальський футбол≥ст б`Ї так, що ставить в тупик кращих голк≥пер≥в св≥ту.

“акож читайте нашу статтю як бити по м`€чу”вага, т≥льки —№ќ√ќƒЌ≤!