» » » Як зробити удар сильніше?

Як зробити удар сильніше?

Як зробити удар сильніше?
Як зробити удар сильніше?

Дивлячись бойовики, ми часто думаємо: "Та він би з такого удару давно впав!", Проте в більшості випадків удар тільки здається сильним, коли таким не є. Ви здивуєтеся, але існує маса законів і прийомів, які потрібно відпрацювати і вивчити для того, щоб з одного удару укладати противника. Що ж, давайте розбиратися, як зробити удар сильніше.

основи

 • Сила удару визначається масою і прискоренням, яке надали цій самій масі. Це означає, що чим більше вага частини тіла, якій ви вдаряє, і чим різкіше ви це робите, тим сильніше буде удар.
 • Задіюй тіло. Під час удару повинна рухатися не тільки частина тіла, якою ви вдаряє, а все тіло. Дане положення відповідає теорії Брюса Лі, який явно знав, як нанести по-справжньому сильний удар. Свою теорію він назвав "дюймовий удар", і звучить вона так: "Зміщення тіла на дюйм (2,54 см) більш ефективно, ніж переміщення руки на цілий фут (30 см)".
 • Тримай дистанцію. Правильна дистанція - найважливіший фактор. Якщо ваша рука або нога занадто сильно випрямиться, завдаючи удару, він не буде сильним, навіть якщо в нього було вкладено величезний потенціал.

Важливість положення тіла

Незалежно від того, якою частиною тіла ви збираєтеся бити - рукою або ногою, правильне вихідне положення повинні зберігати - стопи, ноги, стегна, корпус, плечі, кисті і голова. Так, удар не така вже й проста справа, як здається на перший погляд, доводиться контролювати своє тіло на 100%. Давайте розберемо положення кожної частини тіла трохи докладніше:

 • Стопи - трохи ширше ширини плечей, п`ята задньої стопи злегка піднята.
 • Ноги - злегка зігнуті в колінах.
 • Стегна - готові до повороту, під час удару їх потрібно розгорнути в напрямку противника, це дозволить збільшити силу удару.
 • Корпус - тримайте прямо, не згинайтеся, щоб "дістати" суперника - краще зробити крок вперед, ніж нахилитися.
 • Плечі - розслаблені, бережуть сили для удару, під час удару - піднімаємо плечі.
 • Кисті - розслаблені і, як і плечі, бережуть сили для удару - сформуйте кулак, але не напружуйте його.
 • Голова - підборіддя злегка опущений, очі на 100% активні, при ударі - жорсткий видих.

Джеб і правий хук

Існує маса видів ударів, однак володіння масою спеціальних ударів - доля боксерів, щоб захищатися, простій людині досить вивчити пару сильних ударів рукою, наприклад, так званий, джеб (прямий удар лівою) і хук справа.При нанесенні джеба потрібно зробити швидкий крок вперед, а плече руки, що б`є підняти в момент удару.

При хук справа перенесіть вагу тіла з задньої ноги на передню, потім зробіть швидкий рух головою, щоб залучити її вага до сили удару, при цьому, однак, не забувайте про те, що очі як і раніше дивляться на мету. Голову ж потрібно рухати вперед - на суперника, а не в сторону. Виконати цей трюк не дуже просто, проте він дозволить суттєво посилити удар.Рекомендації до вихідного положення по обом вправ ті ж, що описані вище.

Коли наносити удар?

Жорсткість удару - важливий момент: чим жорсткіше удар, тим він сильніший. Коли можливий жорсткий удар? Є чотири правила:

 • Правильна дистанція - спочатку приціл, а потім бий, поспішати з ударом не потрібно, головне, виконати його максимально правильно.
 • Момент удару суперника - зустрічні удари завжди сильніше.
 • Момент, коли суперник не очікує удару.
 • Удар під кутом - такі удари завжди жорсткіше.

Як натренувати удар?

Як ви вже зрозуміли, сильний удар - це результат задіяння всього тіла, а не тільки частини тіла, який його завдає. Як розвинути силу в усьому тілі? Є два універсальних способу - біг і плавання. Перший спосіб доступніше, другий - ефективніше. Біг, в основному, задіє ноги і куди меншою мірою інші частини тіла, а ось плавання змушує на повну потужність працювати всі м`язи. Втім, будь-які фізичні вправи - гарне тренування удару, тому що всі вони розвивають силу.

Читайте також:Увага, тільки СЬОГОДНІ!