» »  уди бити людину?

 уди бити людину?

 уди бити людину?

” житт≥ трапл€ютьс€ ситуац≥њ, коли знанн€ основ самооборони може вр€тувати людин≥ житт€. Ќа жаль, не вс≥ з нас волод≥ють бойовими мистецтвами ≥ не знають, €к поводитис€ п≥д час нападу, особливо, коли загрожуЇ сильн≥ший супротивник. ѕро те, €к правильно ≥ куди треба бити людину, щоб вивести його з «ладу» в раз≥ б≥йки, ≥ п≥де мова нижче.

 уди бити при б≥йц≥

 оли недосв≥дчений в б≥йках людина потрапл€Ї в вуличну б≥йку, то навр€д чи у нього буде час згадати €кийсь складний прийом, нав≥ть €кщо в≥н знаЇ його теоретично. ÷е т≥льки в бойовиках ефектно застосовуЇтьс€ «важ≥ль руки через передпл≥чч€» або «удар пальцем в п≥д€зиковий нерв». ¬ реальност≥ ж, все набагато складн≥ше, ≥ €кщо ви не герой бойовика, то треба знати, куди бити людину, щоб надовго позбавити його активност≥.

”разлив≥ точки на т≥л≥ людини¬арто пам`€тати, що удари по найб≥льш вразливим точкам на т≥л≥ людини - це неприпустим≥, ≥ нав≥ть п≥дл≥, прийоми в б≥льшост≥ Їдиноборств. ќднак, б≥йка - це критична ситуац≥€ ≥ тут вже, так би мовити, вс≥ способи хорош≥. «вичайно треба розум≥ти, що противник - Ќ≈ манекен, в≥н буде сопрот≥вл€тс€, ускладнюючи нам завданн€ потрапити по больових точках. ќтже, найб≥льш вразлив≥ м≥сц€ на т≥л≥:

 • ѕах. ”дар «нижче по€са» надовго обеззброюЇ чолов≥к≥в. ÷е наст≥льки бол≥сно, що нав≥ть в найжорсток≥ших б≥йках чолов≥ки не б`ють один одного в пахову область. „олов≥ча сол≥дарн≥сть похвальна, однак варто про нењ забути, вир≥шуючи питанн€ щодо того, куди краще бити супротивника, щоб у нього надовго пропала охота «нањжджати».
 • —он€чне сплет≥нн€. ”дар в цю точку ще називають ударом «п≥д дих». якщо вам вдастьс€ завдати р≥зкий ≥ сильний удар з розмаху знизу, в область сон€чного сплет≥нн€ - це надовго нейтрал≥зуЇ нападника.
 •  ол≥нна чашечка. ”дар по кол≥нноњ чашечки - дуже болючий. Ќедарма його часто застосовують сп≥вроб≥тники орган≥в правопор€дку, перед тим, €к скрутити людини. ѕравда, у вас повинен бути добре поставлений удар ногою, ≥накше нейтрал≥зувати супротивника не вийде, а ось розлютити його ще б≥льше - ц≥лком.
 • ќч≥. Ѕити по очах найкраще розчеп≥ривши пальц≥ «козою». ÷ей удар зробити не просто, оск≥льки, €к правило, суперник встигаЇ в≥дхилити голову. ќднак, €кщо потрапите - то тимчасово засл≥пити його вийде (не б≥йтес€ вибити око - дл€ цього потр≥бна профес≥йна сила удару, та й ≥ очне €блуко людини досить пружно).
 • √орло. ”дар по горлу особливо ефективний, €кщо суперник набагато б≥льше вас. Ѕити треба р≥зко, ц≥литис€ в область кодика, але не кулаком (так складн≥ше потрапити), а з≥гнутими «навп≥л» в суглобах пальц€ми.
 • Ќ≥с, скроню, потилицю, п≥дбор≥дд€ - це найб≥льш вразлив≥ точки на голов≥. ƒл€ бажаючих знати, куди бити при б≥йц≥ - це важлива ≥нформац≥€. ”дар в п≥дбор≥дд€ може збити нападника з н≥г, н≥с - дуже бол≥сно сприймаЇ удари, а удар у скроню ≥ зовс≥м може в≥дправити в нокаут.

як бити, щоб "вирубати" людини¬с≥м тим, хто хоче знати €к бити, щоб "вирубати" людини сл≥д пам`€тати, що €кщо ви не тренований боЇць, то «вирубати» кого-то у вас навр€д чи вийде. Ќе маючи досв≥ду, по-перше, важко потрапити в потр≥бну точку, по-друге, можна зламати соб≥ пальц≥ (не маючи поставленого удару), по-третЇ, щоб завдати дуже серйозну травму супротивнику сл≥д бути готовим не т≥льки ф≥зично, а й морально. “ому провести такий удар, €кий зможе гарантовано «в≥дключити» людини, зможуть лише одиниц≥. ” спорт≥ вид≥л€ють наступн≥ зони дл€ нокаут≥рован≥€ противника:

 • ѕах.
 • ѕеч≥нка (праворуч в≥д пупка).
 • —он€чне сплет≥нн€.
 • —ерце.
 • —кроню.

як перемогти суперника психолог≥чно

ўоб в б≥йц≥ перемогти сильн≥шого суперника, необх≥дно стати на щабель вище його духовно (емоц≥йно) ≥ атакувати його слабк≥ риси, заган€ючи в глухий кут. Ќаприклад, поставитис€ з гумором до демонстрац≥њ ф≥зичноњ переваги (але т≥льки не насм≥хатис€ над нападаючим), не показувати свого страху, а у в≥дпов≥дь на погрози сказати щось, чого в≥н н≥€к не оч≥куЇ. ÷е може збити противника з пантелику, а вам допоможе виграти час, що в б≥йц≥ важливо.

«вичайно, €кщо перед вами постаЇ питанн€ житт€ ≥ смерт≥ - оборон€тис€ треба вс≥ма доступними способами. јле €кщо Ї найменша можлив≥сть п≥ти в≥д б≥йки, або вир≥шити конфл≥кт, з €комога меншою кров`ю - треба нею скористатис€.”вага, т≥льки —№ќ√ќƒЌ≤!