Як бити жінку?

Як бити жінку?

Звичайно ж, всі знають, що жінок бити не можна. Крім того, за побиття передбачена стаття кримінального кодексу. Однак, бувають випадки, коли жінка нападає сама, поводиться агресивно і неадекватно через вплив алкоголю, або інших наркотиків. У таких випадках, звичайно, просто необхідно вміти дати відсіч.

Дана стаття несе інформаційний характер і зовсім не схиляє до рукоприкладства. Тим, хто вважає, що "бити бабу" це нормально, варто ознайомитися з іншого статтею - ст. 116 КК РФ. Ця стаття описує, як при самозахисті бити жінку правильно, щоб не завдавати їй серйозних травм.

Ляпас

Потрібно знати, як бити дівчину по обличчю, не завдаючи особливої шкоди. Ляпас повинна бути різкою і швидкої, але не сильним. Розмахуватися рукою не можна, рухатися повинна тільки долоню. При цьому треба цілитися трохи вище підборіддя, щоб не потрапити в очі, не зачепити ніс. Потрібно намагатися бити прямо по щоці, щоб на шляху у пальців не виявилися губи, інакше може початися кровотеча.

Удар в "сонячне сплетіння"

"Сонячне сплетіння" знаходиться посередині тулуба, між грудьми і животом. Різко тицьнувши двома пальцями в це вразливе місце, можна заподіяти сильний біль і короткочасну асфіксію. При цьому ніяких серйозних наслідків для жінки не буде і навіть слідів на шкірі не залишиться. Головне - не бити занадто сильно.

Удар по ребрах

Якщо є можливість наносити удари по ребрах, ні в якому разі не можна бити в верхню частину. Бажано піддавати ударам лише нижні ребра. Якщо нижнє ребро зламається, воно не заподіє такої шкоди внутрішнім органам, як верхнє.

Удари по руках і ногах

Не можна бити по суглобах. Можна наносити удари лише в середину плеча або гомілки. Це зведе до мінімуму ризик переломів і при цьому заподіє сильний біль. Удари по сідницях досить безпечні і дієві.

Як правильно хапати за волосся

Під час бійки можна зафіксувати жінку, міцно схопивши її за волосся. Слід захоплювати якомога більшу кількість волосся у самих коренів. Тоді можливість випадково вирвати жмут волосся мінімізується, а жінці буде важче опиратися.

Куди бити не можнаНі в якому разі не кидайте в живіт і область паху. Жінка може бути вагітна, і тоді від удару може постраждати дитина. Крім того, травми черевної порожнини можу привести до безпліддя.

Не можна бити в область грудей, щоб не пошкодити ребра і молочні залози.

Не слід душити жінку, так як область шиї містить безліч судин, лімфовузлів, а також щитовидну залозу, травми якої можуть привести до серйозних проблем, аж до онкології.

Не можна бити по голові, наносити прямі удари в обличчя. Адже, не розрахувавши силу, таким чином можна пошкодити очі, вибити зуби і навіть ненароком вбити жінку.

Як уберегтися від травм?

Потрібно пам`ятати, що жінки, в основному, не вміють вести поєдинок, часто не володіють бойовими мистецтвами, а тому б`ються інтуїтивно, як тварини, нерідко застосовуючи кігті і зуби. Під час бійки потрібно берегти очі, вуха, ніс. Не забувати про те, що на жінці може бути взуття на підборах, що робить її удари ногами небезпечніші.

Під час сутички з жінкою потрібно бути дуже акуратним і не давати волю емоціям. По можливості краще уникати застосування сили.Увага, тільки СЬОГОДНІ!